با همکاری خانه هنرمندان ؛

نمایشگاه سرامیک با موضوع «کودکی» برگزار می‌شود

عصر نمایشگاه- انجمن هنرمندان سفالگر با همکاری خانه هنرمندان، نمایشگاه سرامیک با موضوع «کودکی» برگزار می‌کند و علاقه‌مندان از ۲۵ آذر تا سوم دی ماه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه نمایشگاه ارسال کنند.

نمایشگاه سرامیک با موضوع «کودکی» برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از مهر ، هنرمندان علاقه‌مند به شرکت در این نمایشگاه می‌توانند از روز پنج‌شنبه بیست و پنجم آذرماه 1395 با مراجعه به سایت انجمن هنرمندان سفالگر ایران برای تکمیل فرم ثبت‌نام نمایشگاه برای داوری اولیه آثار خود اقدام کنند. آخرین مهلت ثبت نام تا ساعت 24 روز جمعه سوم دی ماه 1395 اعلام شده و تکمیل فرم ثبت‌نام و ارسال آن به منزله قبول شرایط و مقررات نمایشگاه است.

  مرحله نخست انتخاب آثار، از طریق عکس های ارسالی آثار هنرمندان صورت می‌گیرد. عکس های ارسالی باید دست کم دارای چهار مگا بایت حجم باشند و با فرمت JPEG  ارسال شوند. عکس های آثار حجمی نیز حداقل از سه زاویه و آثار دو بعدی از یک زاویه اثر را نشان دهند. عکاسی باید در زمینه خاکستری یا سفید صورت پذیرد. نتیجه داوری اولیه روز چهارشنبه هشتم دی‌ماه 1395 از طریق سایت انجمن اعلام خواهد شد. همچنین اسامی هیئت انتخاب آثار متعاقباً در اطلاعیه‌های تکمیلی نمایشگاه اعلام خواهد شد.

  هنرمندانی که آثارشان در داوری اولیه پذیرفته شده می توانند اصل آثار را از روز شنبه یازدهم دی‌ماه 1395 تا روز چهارشنبه پانزدهم دی‌ماه 1395 در وقت اداری (با تکمیل فرم تحویل آثار) در محل دفتر انجمن هنرمندان سفالگر ایران به دبیرخانه نمایشگاه تحویل دهند. i همچنین اسامی هنرمندانی که آثارشان پس از بررسی اصل اثر پذیرفته شده است روز شنبه هیجدهم دی‌ماه 1395 از طریق سایت انجمن هنرمندان سفالگر ایران اطلاع‌رسانی خواهد شد.

  نمایشگاه از روز جمعه یکم بهمن ماه 1395 تا روز یک‌شنبه دهم بهمن ماه 1395 در خانه هنرمندان، نگارخانه‌های بهار و تابستان برگزار خواهد شد. همچنین آثار تحویل گرفته شده از هنرمندان روز دوشنبه یازدهم بهمن ماه 1395 در ساعت اداری در خانه هنرمندان به آنان بازگردانده می‌شود. انجمن پس از این تاریخ هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال آثار هنرمندان ندارد.

  شرایط شرکت در نمایشگاه:

  - هر هنرمند می تواند 5 اثر خود برای شرکت در نمایشگاه ارائه کند که از بین آنها حداکثر 3 اثر پذیرفته خواهد شد.

  - شرط اول پذیرش آثار، سرامیکی بودن آنها است و دیگر مواد صرفاً در جهت کمک به رساندن مفهوم مورد نظر هنرمند، بدون تحت‌الشعاع قرار دادن متریال سرامیک، قابل قبول خواهد بود که تشخیص این امر بر عهده گروه داوری است.

  - آثار ارائه شده باید پخته شده باشند مگر عدم پخت در جهت هدف اثر باشد که تشخیص این امر به عهده گروه داوری خواهد بود.

  - آثاری که با رنگ‌های غیرکوره ای، پوشش‌دهی شده باشند پذیرش نمی‌شوند.

  - آثار بدون کیفیت به نمایش درنخواهند آمد.

  - برای هر اثر پذیرفته شده در نمایشگاه ورودیه‌ای در نظر گرفته خواهد شد که مبلغ آن متعاقباً در اطلاعیه‌های تکمیلی فراخوان اعلام خواهد شد (با در نظر گرفتن هزینه‌های عکاسی آثار، چاپ بروشور، ...)

  - متقاضیان می‌توانند همراه فایل‌های ارسالی، نوشته‌ای نیز برای تشریح و تبین ایده و اثر خود ارسال کنند.

  - ارسال و حمل و نقل آثار تا دبیرخانه نمایشگاه بر عهدۀ هنرمند است و دبیرخانه مسئولیتی در قبال صدمات ناشی از ارسال نامطلوب را نمی‌پذیرد.

  - دبیرخانه نمایشگاه حق استفاده از آثار را در رسانه‌های چاپی و مجازی با اهداف اطلاع‌رسانی، تبلیغاتی، فرهنگی و نمایش در داخل و خارج از کشور را با ذکر نام هنرمند خواهد داشت.

  - تصمیم‌گیری درباره مسائل پیش‌بینی نشده با دبیر نمایشگاه خواهد بود.

  همچنین حجم و ابعاد آثار حداکثر باید تا یک و نیم متر مکعب باشد. این ابعاد برای آثار چیدمانی نیز باید رعایت شود. علاقه‌مندان از 25 آذر تا سوم دی ماه می‌توانند آثار خود را به دبیرخانه نمایشگاه، به نشانی تهران- خیابان کریم‌خان زند- خیابان خردمند جنوبی- خیابان نوشهر پلاک 15- طبقه 3 واحد 5 ارسال کنند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۸ روز پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت