در چهار رشته هنری ؛

جزییات سومین سوگواره تجسمی «سرخ و سیاه به رنگ عشق»

عصر نمایشگاه- سومین سوگواره هنرهای تجسمی با عنوان «سرخ و سیاه به رنگ عشق» برگزار می شود.

جزییات سومین سوگواره تجسمی «سرخ و سیاه به رنگ عشق»
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از مهر ، سومین سوگواره هنرهای تجسمی با عنوان «سرخ و سیاه به رنگ عشق» در چهار رشته عکاسی، پوستر، تصویرگری و نقاشی همزمان با رحلت پیامبر اکرم (ص) از  9 تا 17 آذر ماه  1395 توسط برج میلاد تهران در نگارخانه میلاد برگزار می شود.

  هدف از برگزاری این دوره از سوگواره ثبت جلوه‌های معنوی و حضور پرشور مردم در برگزاری آیین‫ های ایام محرم و صفر و نمایش فرهنگ غنی اسلامی ایرانی و اهمیت این ماه‫ ها در فرهنگ غنی شیعه در اقصی نقاط ایران است. برگزاری نمایشگاه هنری از این آیین پرشکوه و دستیابی به آثار ارزشمند هنرمندان تجسمی از دیگر اهداف برگزار کننده است.

  هنرمندان و علاقمندان به شرکت در هر یک از رشته های هنری می توانند در بخش‫های عکاسی و تصویرسازی حداکثر 5 اثر و در بخش طراحی گرافیک (پوستر) حداکثر 3 اثر و در بخش نقاشی 3 تصویر اثر خود را با رزلوشن 200 Dpi با فرمت jpeg و مود RGB  با رعایت مقررات تخصصی اعلام شده در هر بخش ارسال کنند. همچنین متقاضیان در سه رشته عکاسی، تصویرگری و پوستر فایل ارسالی باید به صورت دیجیتالی ارسال شود.

  داوری آثار در رشته نقاشی دو مرحله ای است و متقاضیان رشته نقاشی در مرحله ثبت نام باید فایل تصویر اثر خود را به صورت دیجیتالی ارسال و پس از انتخاب مرحله اول و پذیرش تا تاریخ اعلام شده اصل اثر را برای انتخاب نهایی به دبیرخانه تحویل  یا ارسال کنند. توجه شود که کیفیت فایل باید بیانگر جزییات اثر برای هیات انتخاب باشد.

  براساس اعلام دبیرخانه سوگواره «سرخ، سیاه به رنگ عشق» مهلت ارسال آثار در رشته نقاشی تا 28 آبان ماه و مهلت ارسال آثار سه رشته عکاسی، پوستر و تصویرگری تا 30 آبان ماه است.

  نمایشگاه آثار پذیرفته شده از  9 تا 17 آذر ماه در نگارخانه میلاد در معرض دید علاقمندان قرار می گیرد. همچنین مراسم اهدای جوایز سه شنبه 9 آذر ماه همزمان با رحلت پیامبر اکر (ص) ساعت 17 در نگارخانه برج میلاد برگزار می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت