عصرنمایشگاه منتشر کرد:

انتشار فراخوان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، نما، سازه و تکنولوژی های نوین iranbuildex

عصر نمایشگاه- نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، نما، سازه و تکنولوژی های نوین در تاریخ ۶ الی ۹ اسفند ماه ۱۳۹۵ در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.

انتشار فراخوان نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، نما، سازه و تکنولوژی های نوین iranbuildex
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » ، امروزه در کشور ما با توجه به رشد روز افزون جمعیت و در پی آن اهمیت و اولویت غیرقابل انکار موضوع مسکن، نقش بکارگیری تکنولوژی ها و فناوری های نوین در صنعت ساختمان، پررنگ تر جلوه می کند.
  از این رو استفاده از فناری های نوین ساختمانی در این زمینه بسیار راهگشا بوده، چرا که افزایش سرعت ساخت، افزایش عمر مفید بنا و کاهش هزینه ها و ... را به همراه خواهد داشت.
  از طرف دیگر، از آنجاکه همواره ایران به عنوان یکی از کشورهای زلزله خیز در جهان شناخته شده و در طی سالیان گذشته در معرض زلزله های ویزان کننده ی بسیاری قرار گرفته، استفاده از این فناوری ها به منظور سبک سازی ساختمان، افزایش کیفیت بنا و مقاوم نمودن ساختمان در برابر زلزله مفید واقع خواهد شد.
  در راستای استفاده از این فناوری ها، نیاز است تا زمینه های لازم جهت بهره برداری فراهم گردد. آنچه تا کنون در کشور انجام شده یک صنعتی سازی نیمه کاره است، چرا که زیرساخت مناسب هنوز فراهم نیست.
  با فرهنگ سازی مناسب در میان کارگزاران، وضع قوانین و همچنین سرمایه گذاری های گسترده توسط بخش خصوصی، صنعتی سازی گسترش پیدا خواهد کرد و در دراز مدت تأثیرات مثبت بسیاری در ساخت و ساز کشور خواهد گذاشت.

  در همین راستا نمایشگاه بین المللی صنعت ساختمان، نما، سازه و تکنولوژی های نوین در تاریخ 6 الی 9 اسفند ماه 1395 در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تهران برگزار خواهد شد.
  هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی سیستم های نوین ساختمانی و فناوریهای ساخت می باشد و به منظور نیل به هدف ارتقاء فناوری ساخت ساز در کشور از کلیه دست اندر کاران این حوزه جهت ارائه دستاورد ها و نوآوریهای ساختمانی دعوت به عمل می آید.

  مخاطبان می توانند جهت دریافت اطلاعات و فرم ثبت نام در نمایشگاه با شماره های (+98-21) 42917000 ( خط 30 )
  فکس : (+98-21) 42917100   تماس حاصل نمایند همچنین از اینجا می توانند به سایت برگزاری این نمایشگاه مراجعه نمایند.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت