مسئول بسیج هنرمندان کبودراهنگ خبر داد

برپایی نمایشگاه آثار هنری انجمن هنرهای تجسمی در کبودراهنگ

عصر نمایشگاه- مسئول بسیج هنرمندان کبودراهنگ از برگزاری نمایشگاه آثار هنری انجمن هنرهای تجسمی کانون بسیج هنرمندان با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ خبر داد.

برپایی نمایشگاه آثار هنری انجمن هنرهای تجسمی در کبودراهنگ
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از بسیج ، زهره مهاجرانی اظهار داشت: کانون بسیج هنرمندان کبودراهنگ با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نمایشگاه آثار جمعی از هنرمندان بسیجی در رشته‌های نقاشی، طراحی، حجم، خوشنویسی و گرافیک با حضور مسئولین سپاه ناحیه کبودراهنگ افتتاح شد.

  وی بیان کرد: بیش از 100 اثر از آثار هنرمندان کبودراهنگ در رشته‌های مختلف از امروز به مدت 10 روز از ساعت ٨ الی 14 در محل دائمی نمایشگاه‌های اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی کبودراهنگ در معرض دید عموم قرار گرفت.

  مسئول بسیج هنرمندان کبودراهنگ افزود: در عصرحاضر با توجه به ابزارهای دشمن و استکبار جهانی، هنر این قابلیت را دارد که پیام‌ها را بهتر و سریع‌تر به مخاطب عرضه کند و هنرمند با مجهزشدن به ابزار هنر و حمایت همه جانبه می‌تواند گام اثربخشی در راستای ترویج و تعمیق ارزش‌های اسلام ناب محمدی(ص) و انقلاب اسلامی بردارد.

  وی گفت: برگزاری این گونه نمایشگاه‌ها می‌تواند تاثیر به‌سزایی در شناخت ابزارها و تغییر نوع نگاه مردم داشته باشد، طبق فرمایش مقام معظم رهبری نگاه به هنر باید نگاهی بلندمدت و همراه با برنامه ریزی دقیق و بهره گیری مناسب از ابزار هنری برای تاثیرگذاری حداکثری باشد.

  مهاجرانی هدف از برگزاری این نمایشگاه را جذب هنرمندان متعهد و ارزشی، نشرفرهنگ و تفکربسیجی، تقویت روحیه بسیجی‌گری، مقابله با عرصه های جنگ نرم وجنگ هنری استکبار و کمک به تطهیر هنر ازابتذال و بی بندوباری عنوان کرد.

  وی ضمن دعوت از مردم برای بازدید از نمایشگاه، از مسئولین ادارات، نهادها و سازمان‌ها خواست به جای استفاده از هنرمندان غیربومی در برنامه‌ها و مراسمات سازمانی، از ظرفیت هنری هنرمندان بومی شهرستان و در راستای حمایت از آنها استفاده اثربخش داشته باشند و نقش به‌سزایی در رونق هنر شهرستان ایفا کنند

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت