مدیران خودرو

به مناسبت روز دانشجو ؛

برپای نمایشگاه نقاشی و عصر شعر دانشجو در اسکو

عصر نمایشگاه- عصر شعر و نمایشگاه نقاشی به مناسبت روز دانشجو در شهرستان اسکو برپا شد.

برپای نمایشگاه نقاشی و عصر شعر دانشجو در اسکو
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از شبستان ، مراسم شعرخوانی به مناسبت روز دانشجو، با حضور شعرای این شهرستان و به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن ادبی شهرستان اسکو در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

  محمد علی قلیزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسکو، در ابتدای این مراسم با اشاره به اهمیت و جایگاه هنر و شعر در جامعه گفت: برگزاری مراسم‌ ادبی در قالب های شعرخوانی زمینه ساز حضور و شکوفایی استعدادهای هنری و ادبی است که این مهم در روز دانشجو  و حضور دانشجویان در برنامه نشان از تاثیر و تاثر شعر و شعر خوانی در جامعه است.

  وی افزود: استفاده از ظرفیت‌ های عظیم جامعه هنری از ملزومات و زمینه ساز اعتلای فرهنگی در هر جامعه ای است.

  قلیزاده در پایان از برگزاری اولین جشنواره شعر، داستان کوتاه و مصور سازی آثار در اسکو با موضوعات آسیب های اجتماعی، کتاب و کتابخوانی، نماز و نیایش اقتصاد مقاومتی خبر داد.

  گفتنی است، انجمن ادبی شهرستان اسکو یکی از قدیمی ترین انجمن های ادبی استان است.

  نمایشگاه نقاشی به مناست روز دانشجو در  اسکو

  همچنین به مناسبت روز دانشجو آثار نقاشی خانم محمودیان در دانشگاه آزاد اسلامی اسکو  با همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اسکو  و همکاری انجمن هنرهای تجسمی به نمایش گذاشته شد که بیش از 25 اثر هنری به نمایش درآمد.

  محمد علی قلیزاده رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی اسکو در رابطه با برگزاری این نمایشگاه گفت: این نمایشگاه با هدف گرامیداشت روز دانشجو و نگاه نو و وی‍‍‍ژه به این روز برگزار شد.

  وی افزود: ایجاد انگیزه در دانشجویان و تشویق به همکاری و رقابت سالم در بین دانشجویان ازدیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه بود.

  وی با اشاره به اهمیت و جایگاه هنرهای تجسمی از جمله نقاشی در جامعه گفت: همواره در دوران های مختلف از زندگی انسان ها در جوامع بشری، زبان هنر نقش مهمی در انتقال مفاهیم والای انسانی به انسان های آن عصر و آیندگان داشته است.

  این نمایشگاه از 14 تا 18 آذر ماه از ساعت 16:30 تا 19:30 برای عموم علاقمندان به نقاشی برپاست.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۳۰ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت