رییس شورای اسلامی شهر تهران :

پلیس راهور نباید اجازه برگزاری نمایشگاه ها را در شهر بدهد

عصر نمایشگاه- رییس شورای اسلامی شهر تهران با ابراز گلایه از برگزاری نمایشگاه ها در محل دائمی نمایشگاه ها گفت: حقوق مردم کمترین ارزشی برای مسئولان ذی ربط ندارد که اگر داشت ۵ نمایشگاه همزمان برگزار نمی کردند

پلیس راهور نباید اجازه برگزاری نمایشگاه ها را در شهر بدهد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۴:۰۰

   به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از مهر، مهدی چمران در سیصد و سیزدهمین جلسه شورا با اشاره به برگزاری نمایشگاه پر ازدحام الکامپ در محل دائمی نمایشگاه ها واقع در بزرگراه شهید چمران گفت: برای چندمین بار است که یادآوری می کنیم برگزاری نمایشگاه های پرازدحام و نیز چند نمایشگاه همزمان خلاق مقررات و توافق نامه با سازمان نمایشگاه ها است.

  چمران ادامه داد: متاسفانه بار دیگر شاهد ترافیک پر ازدحامی بودیم که به واسطه نمایشگاه الکامپ در محور های مواصلاتی در محدوده بزرگراه شهید چمران شده بود هر چند که پلیس راهور تهران تلاش های گسترده ای در جهت روان سازی ترافیک داشت ولی اصولا پلیس راهنمایی و رانندگی نباید اجازه برگزاری این نمایشگاه را می داد.

  رییس شورای اسلامی شهر تهران افزود: بر اساس توافقی که با شهرداری ، نیروی انتظامی و سازمان نمایشگاه منعقد شده برگزاری نمایشگاه های پر ازدحام و هم زمان خلاف مقررات است و عدم پایبندی به این توافق نامه به معنای نقض آشکار حقوق شهروندان است و در چنین شرایطی آقایان 5 نمیاشگاه همزمان در این محل برگزار می کنند که تبعات و مشکلاتش تنها متوجه مردمی است که از محور های مجاور ترد می کنند.

  چمران در ادامه به رخداد های تاریخی روزهای هفته اشاره کرد و افزود: میلاد رسول گرامی اسلامی و نیز امام جعفر صادق (ع) را به همه ی مسلمانان تبریک می گوییم.

  وی در ادامه یاد آور شد: در این روزها جا دارد از پیروزی های رزمندگان اسلام و مدافعین حرم یاد کنیم که با رشادت های خود موجبات آزادی حلب دومین شهر مهم سوریه را فراهم آوردند. پیروزی ای که در سایه رشادت های مدافعین حرم، ارتش سوریه و نیروهای مردمی عراق میسر شد تا این شهر از لوث وجود داعشیان که نوکران امریکایی ها و صهیونیست ها هستند پاک شود.

  چمران ابراز اتمیدواری کرد در سایه همین همدلی ها و تلاش ها به زودی ریشه این تکفیریهای سر سپرده به امریکا و اسراییل در منطقه خشکانده شود.

  سالروز شهادت دکتر مفتح در 27 آذر ماه و نیز سالروز خاک سپاری شهید محمد جواد تندگویان از دیگر وقایعی بود که رییس شورای اسلامی شهر تهران به آنها اشاره کرد.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۹ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت