در حوزه فناوری ورزشی و تعامل علمی- اجرایی ؛

ارائه فناوری های ورزشی در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی ۲۰۱۷ تهران

عصر نمایشگاه- پژوهشگاه علوم ورزشی در پانزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex ۲۰۱۷) آخرین دستاوردهای خود را در حوزه فناوری ورزشی و تعامل علمی- اجرایی بیشتر ارائه کرده است.

ارائه فناوری های ورزشی در نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی ۲۰۱۷ تهران
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۲:۰۰

به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از مهر، با آغاز به کار پانزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex 2017)، پژوهشگاه علوم ورزشی به‌منظور معرفی آخرین دستاوردهای خود در حوزه فناوری ورزشی و تعامل علمی- اجرایی بیشتر با بخش تولیدی و صنعتی ورزش کشور، برای نخستین بار در این نمایشگاه حضور یافته است.

این پژوهشگاه در راستای معرفی اقدامات حمایتی مالی و معنوی از صاحبان ایده و مخترعان در حوزه فناوری‌های ورزشی و معرفی مرکز نوآوری فناوری‌های ورزشی ایران در این نمایشگاه حضور دارند.

پژوهشگاه در این نمایشگاه به معرفی خدمات آزمایشگاهی و انجام آزمون پایش سلامت، معرفی طرح‌های پژوهشی مبتنی بر فناوری پژوهشگاه علوم ورزشی، معرفی دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی و پژوهشی، همایش‌های ملی و بین‌المللی، معرفی انتشارات پژوهشگاه علوم ورزشی و ارائه آخرین کتاب‌ها و نشریات علمی- پژوهشی، مشاوره درزمینهٔ فرایندهای ثبت اختراعات ورزشی و همچنین مشاوره تخصصی اعضای هیات علمی پژوهشگاه علوم ورزشی اقدام کرده است.

پانزدهمین نمایشگاه ورزش و تجهیزات ورزشی (Sportex 2017) از تاریخ 25 تا 28 دی‌ماه 1395  از ساعت 9 صبح الی 16 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در حال برگزاری است.

برچسب ها

دانلود با کیفیت