در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان ؛

ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی و مهندسی خوزستان افتتاح شد

عصر نمایشگاه- ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی و مهندسی خوزستان توسط وزیر صنعت، معدن و تجارت با حضور جمعی از مدیران استانی در محل نمایشگاه بین المللی خوزستان افتتاح شد .

ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی و مهندسی خوزستان افتتاح شد
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۳:۱۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از بدر پرس ، محمدرضا نعمت زاده با بیان اینکه تنوع صنایع در خوزستان بیانگر قابلیت های بخش خصوصی در این استان است گفت: در گذشته بخش عمده ای از صنایع استان خوزستان در انحصار نفت، گاز و پتروشیمی بود اما در این نمایشگاه شاهد تنوع صنایع و فعالیت های شایان توجه بخش های خصوصی هستیم که این امر بیانگر قابلیت توسعۀ صنعتی خوزستان و توانمندی های صنعت گران و تولید کنندگان این استان می باشد.

  وزیر صنعت، معدن و تجارت  در ادامه اذعان داشت:: زمینۀ رشد صنایع متوسط و کوچک در کنار صنایع کلان در استان خوزستان فراهم است و اعتقاد داریم این نمایشگاه گوشۀ کوچکی از توانمندی های صنعتی خوزستان است .

  نعمت زاده با تأکید بر لزوم توجه ویژه به صنایع متوسط و کوچک گفت: به آب انداخته شدن یک واحد کشتی آلومینیومی، بهره برداری از فاز دوم یکی از واحدهای پتروشیمی، بهره برداری از واحد صنعتی تصفیه روغن و روغن کشی و اتمام پروژه فولاد شادگان تا اواخر سال جاری از جمله اقدامات صورت گرفته در سال جاری در خوزستان محسوب می شوند.

  رئیس هیأت مدیره و مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان خوزستان گفت: قریب به 170 واحد صنعتی، تولیدی و خدماتی در ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی، خدمات فنی و مهندسی در مساحتی بالغ بر 3 هزار متر مربع به معرفی و نمایش آخرین دستاوردهای خود خواهند پرداخت.

  اخلاق محمدیان افزود: هدف از برگزاری چنین نمایشگاه هایی آشنایی عموم مردم خوزستان با قابلیت ها و توانمندی های واحدهای فعال در حوزۀ صنعتی، تولیدی و خدمات فنی و مهندسی می باشد تا بدین ترتیب از تولیدات درون استانی و تولید کنندگان بومی حمایت و به تبع آن اشتغال زایی، توسعۀ بازار مصرف کنندگان محصولات و خدمات داخلی و رونق یافتن بازار فروش این محصولات صورت گیرد.

  ششمین نمایشگاه توانمندی های صنعتی، تولیدی و خدمات فنی و مهندسی خوزستان از 18 تا 21 بهمن ماه در محل نمایشگاه های بین المللی استان خوزستان از ساعت 16 تا 22 فعال و بازدید از آن برای عموم آزاد است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت