در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران ؛

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، و جواهر فردا با حضور وزیر صنعت افتتاح می‌شود

عصر نمایشگاه- نهمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته،نمایشگاهی که در آن گرانبهاترین و در عین حال با ارزشمند ترین مصنوعات فلزی ارائه شده است فردا با حضور نعمت زاده وزیر صنعت،معدن و تجارت،روسای برخی کمیسیون های مجلس شورای اسلامی و روسای انجمن ها و اتحادیه های مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.

نمایشگاه بین المللی طلا، نقره، و جواهر فردا با حضور وزیر صنعت افتتاح می‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از ایلنا ،در این نمایشگاه بیش از 140 شرکت داخلی از استان های مختلف کشورمان و همچنین 10 شرکت خارجی از کشورهای ترکیه، ایتالیا، آلمان، ارمنستان، تایلند، انگلیس و بلژیک جدیدترین تولیدات و نوین ترین دستگاهها و تجهیزات و روش ها و طرح های تولیدی طلا، نقره و جواهرات را ارائه و به نمایش می گذارند.

  نهمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابستهدر فضائی بالغ بر هشت هزار متر مربع از سوی اتحادیه تولیدکنندگان و صادرکنندگان طلا، نقره، جواهر و سنگ های قیمتی ایران و شرکت سپنتاس کیش و در سالن های 8-9- 25A و 25B برگزار می شود.

  نخستین نشست بین المللی صنایع طلا،جواهر،سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی ایران نیز در حاشیه این نمایشگاه با حضور نمایندگان کشورهای مختلف برگزار خواهد شد.

  مدیر برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته با اشاره به اینکه این نمایشگاه از 28 بهمن تا یکم اسفندماه در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران برپا خواهد شد گفت: نهمین نمایشگاه بین المللی طلا، طی چهار روز برگزاری از ساعت 30/8 تا 16 آماده بازدید علاقمندان خواهد بود.

  منصور نامداری زندی افزود:در این نمایشگاه انواع جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، ساعت، ماشین آلات ، ابزارآلات و تجهیزات مربوط به طراحی و تولید طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی، دکوراسیون مختلف مراکز تولید و عرضه طلا و جواهر و نقره، صندوق ایمنی حفظ و نگهداری طلا، جواهر به نمایش گذاشته می شود و همچنین اتحادیه ها، انجمن ها، تشکل های مربوطه، مراکز آموزشی و پژوهشی و تحقیقاتی مربوط به موضوع نمایشگاه، دست اندرکاران در امر طراحی و دست اندرکاران در بخش اکتشاف و استخراج معادن طلا، نقره، جواهر و سنگ های قیمتینیز حضور خواهند داشت.

  نایب رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان طلا،جواهر و سنگ های قیمتی ایران اضافه کرد: معرفی جدیدترین محصولات و توانمندی های تولیدداخلی، آشنایی تولیدکنندگان با نوین ترین طرح ها و برنامه های این صنعت، دسترسی به سلایق مصرف کنندگان داخلی و خارجی و ایجاد رقابت در تولید،صادرات و خدمات برخی از اهداف برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته است.

  مدیر برگزاری نهمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته خاطرنشان کرد: قرار است در طول چهار روز برگزاری این نمایشگاه چند هیئت خارجی و همچنین روسایاتحادیهطلاو جواهرات برخی کشورها با حضور در محل دائمی نمایشگاه­های بین المللی تهران،ضمن بازدید از نمایشگاه،باتولیدکنندگان ایرانی وارد مذاکرات تجاری و سرمایه گذاری شوند.

  رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان طلا،جواهر و سنگ های قیمتی ایران هم گفت:طلا و جواهر می تواند به عنوان جایگزین خوبی برای نفت و فرآورده های آن به شمار آید و برپایی نمایشگاه های تخصصی در این زمینه از جمله راهکار های توسعه این صنعت در کشور محسوب می شود ، در این راستا برگزاری این گونه نمایشگاه­ها فرصتی مغتنم برای فعالان و علاقه مندان این حوزه است که با آخرین دستاوردها وتکنولوژیهایاینصنعتآشناشوند.

  به گفته عباد محمد ولیایران از نظر فناوری و شیوه های جدید صنعت با مشکلی روبرو نیست و تنها چالشی که در حال حاضر در مقابل این صنعت وجود دارد واردات بی حد و اندازه مصنوعات طلا و جواهر قاچاق به کشور است که امان تولیدکنندگان داخلی را گرفته است و واحدهای ما را وادار به تعدیل نیرو کرده ویا به تعطیلی کشانده است.

  زندیبه صادرات مصنوعات طلا و جواهرات داخلی به دیگر کشورها اشاره کرد و گفت:مهمترین صادرات ما به کشورهای امارات،دبی،عمان،ترکیه و افغانستان صورت می‌گیرد و البته  کشورهای حوزه خلیج فارس نیز پتانسیل بالایی برای مصرف مصنوعات طلای ایرانی دارند.

  رئیس اتحادیه تولید کنندگان و صادر کنندگان طلا،جواهر و سنگ های قیمتی ایراندر ادامه خاطرنشان کرد: برندسازی،رقابت در تولید، بازاریابی و فروش،پایداری در صادرات محصولات و مشتری مداری از جمله مزیت های نوینی است که دست اندرکاران این صنعت مهم از کارگاه­های کوچک تا کارخانه های بزرگ به آن اهتمام دارند.

  نهمین نمایشگاه بین المللی طلا،نقره،جواهر،ساعت و صنایع وابسته از فردا تا یکم اسفند ماه هر روز از ساعت 30/8 تا 16در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۸ روز پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت