نمایشگاه بین المللی طلا و صنایع وابسته (۳)

حضور زیورآلات سنتی در نمایشگاه طلا و جواهر تهران

عصر نمایشگاه- مدیرکل صادرات صنایع دستی از حضور زیورآلات سنتی در نمایشگاه طلا و جواهر خبر داد و افزود: هدف، نمایش زیبایی‌ و قابلیت زیورآلات دست‌ساز در برابر صنعتی و رقابت در بازار جهانی بود.

حضور زیورآلات سنتی در نمایشگاه طلا و جواهر تهران
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۱:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» ،پویا محمودیان گفت: در هشتمین نمایشگاه بین المللی صنعت طلا، جواهر، نقره و سنگ‌های قیمتی و ماشین آلات وابسته که از 27 تا 30 بهمن 1394 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می‌شود، هنرمندان فعال در حوزه زیورآلات سنتی و دست‌ساز هم حضور دارند.

  مدیرکل صادرات صنایع دستی کشور در ارتباط با حضور زیوآلات سنتی در این نمایشگاه گفت: بر اساس رایزنی‌هایی که از ابتدای پاییز امسال صورت دادیم، مقرر شد که دراین دوره از نمایشگاه بخش ویژه‌ای به هنرمندان و تولیدکنندگان زیوآلات سنتی اختصاص پیدا کند.

  محمودیان در ادامه گفت: هزینه این فضای اختصاصی را معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور پرداخته و غرفه‌ها به صورت رایگان در اختیار هنرمندان قرار می‌گیرد. هنرمندانی از استان‌های البرز، خراسان رضوی، تهران و زنجان در آن حضور خواهند داشت.

  او هدف از این حضور را معرفی ظرفیت‌های اقتصادی زیورآلات سنتی ایران دانست و بیان کرد: هدف ما از شرکت در این نمایشگاه بین‌المللی، قرار دادن زیورآلات سنتی و ساخته دست هنرمندان کشورمان در کنار زیوآلات صنعتی و ماشین ساز بود تا ظرافت های زیبایی شناسانه آنها به خوبی نشان داده شود.

  محمودیان با اشاره به این‌که زیورآلات دست‌ساز ایرانی، قابلیت حضور در بازار جهانی را دارند گفت: ما در تلاشیم تا از قابلیت‌های زیورآلات دست‌ساز ایران برای حضور در بازارهای جهانی استفاده کنیم و همچنین ایجاد فرصتی برای فعالان این حوزه تا در برابر مخاطبان بین‌المللی قرار گیرند و فرصت لازم برای ایجاد ارتباط و حضور در عرصه های بین المللی داشته باشند.

  مدیرکل دفتر صادرات صنایع دستی با اشاره به برنامه‌های معاونت صنایع دستی در بخش زیورآلات و سنگ‌های قیمتی در کشور بیان کرد: از اهداف و برنامه های کلان ما در این حوزه می توان به منسجم کردن تجارت سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و تلاش برای تشکیل شورای عالی گوهر ایران اشاره کرد. همچنین شناخت بازارهای جهانی و کسب سهم بیشتری از گردش مالی این حوزه برای هنرمندان و فعالان صنایع دستی ایران از دیگر برنامه‌های و اهداف معاونت صنایع دستی کشور است.

  به گزارش مهر ،هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت طلا، جواهر، نقره و سنگ های قیمتی و ماشین آلات وابسته از 27 لغایت 30 بهمن 1394 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران سالن‌های 8 و 9 برگزار خواهد می شود.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصرنمایشگاه(http://telegram.me/asrenamayeshgah) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  • نمایشگاه ۲۷
  آخرین بروزرسانی ۵ روز پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت