مدیران خودرو

معاون توسعه بازار امور شعب و شبکه فروش بیمه سرمد :

نمایشگاه فاینکس فرصتی برای شناسایی بهتر صنعت بیمه است

عصر نمایشگاه- معاون توسعه بازار امور شعب و شبکه فروش بیمه سرمد گفت : نمایشگاه فاینکس فرصتی برای شناسایی بهتر صنعت بیمه به عنوان یکی از ارکان مهم بازار مالی است.

نمایشگاه فاینکس فرصتی برای شناسایی بهتر صنعت بیمه است
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۶:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از صدا و سیما ، معاون توسعه بازار امور شعب و شبکه فروش بیمه سرمد، فاینکس 2017 را فرصتی برای شناسایی بهتر صنعت بیمه دانست و گفت: با توجه به ضریب نفوذ بیمه در اقتصاد و توسعه کشور، لازم است شرکت های بیمه ای بیش از پیش شناخته شوند .
  رسول ساجدی، معاون توسعه بازار امور شعب و شبکه فروش بیمه سرمد  اظهار داشت : نمایشگاه و حضور در آن اساساً برای معرفی و برندینگ شرکت‌های مختلف اقتصادی اهمیت بالایی دارد و دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017) به عنوان یک رخداد بزرگ مالی در کشور شناخته می شود که مجریان آن برای برگزاری هرچه بهتر آن باید تدابیر لازم را بیندیشند که چگونه آن را برگزار کنند تا خروجی بهتری از آن دریافت کنند.
  وی افزود: در سال‌های گذشته شرکت های بیمه در نمایشگاه ها مظلوم واقع شده اند و به نظر می‌ رسید کسی به آن‌ ها توجهی نمی‌کند که بخشی از آن به خود شرکت‌های بیمه ای بر می گردد که باید در این رخدادها فعال تر باشند.
  ساجدی ادامه داد: بخشی دیگر نیز به مجریان این نمایشگاه‌ها برمی‌گردد که در سال های گذشته بیشتر به شرکت‌های بورسی توجه می‌کردند که امیدواریم بر اساس وعده های داده شده امسال از نظر فضای فیزیکی، اطلاع رسانی و تبلیغات بیشتر شرکت های بیمه ای مورد توجه قرار بگیرند.
  معاون توسعه بازار امور شعب و شبکه فروش شرکت بیمه سرمد ادامه داد: با توجه به ضریب نفوذ بیمه در اقتصاد و توسعه کشور شرکت های بیمه ای باید بیش از پیش شناخته شوند و همه متولیان و مسئولان کشور باید بیش از پیش به شناسایی نقش صنعت بیمه در توسعه، امنیت و پیشرفت کشور کمک کنند.
  ساجدی همچنین در خصوص برنامه‌های شرکت بیمه سرمد در دهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2017)، گفت: همه تلاشمان این است تا برنامه های مختلف آموزشی در حوزه ارائه عملکرد و آشنایی با صنعت بیمه کشور و شرکت بیمه سرمد برای اقشار مختلف جامعه برگزار کنیم تا مردم بیشتر با بیمه به ویژه بیمه هایی مانند بیمه عمر و زندگی آشنا شوند و به آنها بگوییم که همه تلاش صنعت بیمه این است تا امنیت، آرامش و توسعه بیشتری برای کشور به ارمغان بیاوریم چرا که شرکت های بیمه ای ریسک های مختلفی را در حوزه‌های اقتصادی نزد خودشان نگه می دارند تا نشاط اقتصادی در کشور ایجاد شود و معاملات و مبادلات اقتصادی در فضایی امن و آرام انجام شود.
  نمایشگاه فاینکس 2017 از 26 تا 29 فروردین سال آینده برگزار می شود.
  فرهنگ سازی و معرفی دستاورد‌ها و ارتباط مستقیم با ذی نفعان از اهداف برگزاری این نمایشگاه است و 160 شرکت در این نمایشگاه حضور می یابند.
  دوره دهم نمایشگاه با دو هدف افزایش آگاهی اجتماعی از صنعت مالی و آشنایی نزدیک اقشار مختلف مردم با خدمات مالی هر یک از بخش‌های بورس، بانک و بیمه تلاش می‌کند تا به هم افزایی صنفی، افزایش همکاری‌ها و ایجاد فرصت‌های همکاری برای یک سال آتی کمک کند.
  16000 متر مربع فضای نمایشگاهی در این نمایشگاه به صنعت مالی اختصاص دارد.
   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت