با ۴۶ تابلو در سبک پرتره ؛

نمایش چهره های معروف ایران و جهان در نمایشگاه نقاشی آستارا

عصر نمایشگاه- نمایشگاه نقاشی انفرادی نیلوفر آهنی هنرمند جوان آستارایی به منظور معرفی چهره های معروف علمی، ادبی و فرهنگی ایران و جهان در گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان دایر شد.

نمایش چهره های معروف ایران و جهان در نمایشگاه نقاشی آستارا
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از ایرنا، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا در آئین افتتاح این نمایشگاه گفت: در این نمایشگاه 46 تابلو در سبک پرتره با محوریت چهره انسان عرضه شده است.
  ابوطالب جوان افزود: ابراهیم حاتمی کیا، پابلو پیکاسو، دکتر محمود حسابی، آلفرد هیچکاک، احمد شاملو و سیروس قایقران از چهره های معروفی هستند که نیلوفر آهنی با تکنیک مداد و ذغال، آنها را طراحی کرده است.
  وی با اشاره به اینکه ارزش های فرهنگی را با استفاده از ابزار هنر می توان به نسل آینده انتقال داد، تصریح کرد: این نمایشگاه به مدت شش روز، صبح ها از ساعت 9 تا 13 و عصرها از ساعت 16 تا 18 در گالری معراج اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا دایر است.
  نیلوفر آهنی هنرمند نقاش آستارایی نیز در این آئین گفت: 10 سال است به صورت حرفه ای با تکیه بر استعداد و بدون استاد، نقاشی و طراحی می کنم و آثار هنری یک سال اخیر من در این نمایشگاه عرضه شده است.
  نیلوفر آهنی متولد 1367 آستاراست و آثار این هنرمند پیش از این در شش نمایشگاه گروهی عرضه شده است.
  400 هنرمند در هفت انجمن هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا ساماندهی شده است.
  رئیس اداره اوقاف و امور خیریه این شهرستان از آغاز نام نویسی شرکت در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم خبر داد و افزود: خواهران و برادران بالای 18 سال می توانند تا دهم اردیبهشت ماه با مراجعه به اداره اوقاف و امور خیریه آستارا یا سایت www.quraniran.ir در این مسابقات نام نویسی کنند.
  جمشید مهدوی افزود: مرحله شهرستانی این مسابقات در دهه پایانی اردیبهشت ماه در رشته های حفظ، قرائت، تفسیر، ترتیل، تحقیق و مفاهیم قرآن، حفظ و معارف احادیث، دعا، همخوانی قرآن و اذان برگزار خواهد شد.
  شهرستان آستارا با 91 هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و سه موسسه قرآنی در آن فعال است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت