برپایی نمایشگاه «خبری در راه است...» به نفع کودکان محک

عصر نمایشگاه- ۷۲ هنرمند کودک و نوجوان آثار نقاشی خود را در حمایت از کودکان سرطانی محک به نمایش درمی‌آورند.

برپایی نمایشگاه «خبری در راه است...» به نفع کودکان محک
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از مهر، هنرجویان تارا بهبهانی نقاش و مدرس هنر در یازدهمین سال پیاپی، نمایشگاهی در حمایت از کودکان سرطانی محک در روزهای 31 فروردین  و اول اردیبهشت 1396 از ساعت 16 تا 20 در محل این موسسه برگزار خواهند کرد.

  در این نمایشگاه دو روزه 72 نفر از هنرمندان کودک و نوجوان آثار نقاشی خود را در حمایت از کودکان مبتلا به سرطان محک به فروش می رسانند تا به این وسیله نوع دوستی و حمایت خود را از آنها نشان دهند.

  «خبری در راه است...» عنوان یازدهمین این نمایشگاه سالانه کودکان و نوجوان است که با توجه به عنوان نمایشگاه، خبری را که انتظار شنیدنش دارند از طریق نقاشی هایشان به نمایش گذاشته اند و هدف از برگزاری آن روشن کردن چراغ انسان دوستی و حمایت از همنوعان و همسالان مبتلا به سرطان خود است.

  تارا بهبهانی درباره این نمایشگاه گفت: هر روز صبح که از خواب بیدار می شویم اخبار مختلفی زندگی ما را دستخوش تغییر قرار می دهد. گاه این تغییرات جزئی و گذرا ست و گاه مسیر زندگی ما را عوض می کند. این یازدهمین سال است که نمایشگاه نقاشی کودکان و نوجوانان را به نفع کودکان محک برگزار می کنم. با این امید که هم نقاشان کوچک نمایشگاه یاد بگیرند که می توانند باعث تغییر در زندگی همنوعانشان باشند و هم عواید این نمایشگاه ها مرهمی شود بر دل دردمند کودکان مبتلا به سرطان... .و چه خوب می شد که فردا صبح با این خبر بیدار می شدیم:  خبری در راه است...دیگر سرطانی وجود ندارد...غول سرطان زانو زد...  و آن روز دیگر این بلای ناگهانی مسیر زندگی هیچ کودک سرزمینمان را تغییر نمی دهد. به امید آن روز که جز خبر سلامتی و نشاط و شادی برای کودکان و نوجوانان خبر دیگری نباشد.

  عواید حاصل از فروش این آثار صرف درمان کودکان مبتلا به سرطان موسسه محک می‌شود.

  تارا بهبهانی نقاش و پژوهشگر هنر پانزده سال است که در زمینه آموزش نقاشی به کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کند. او تاکنون به‌عنوان نقاش در نمایشگاه‌های داخلی و بین‌المللی متعددی حضور داشته و جوایز متعددی از بی‌نال‌های مختلف در خارج از کشور گرفته است.

  این نمایشگاه 2 روزه ساعت 16 پنجشنبه 31 فروردین 1396 افتتاح خواهد شد و علاقمندان می توانند در این دو روز از ساعت 16 الی 20 برای بازدید از این آثار به آدرس میدان اقدسیه، ابتدای بزرگراه ارتش، سه راه ازگل، بلوار شهید مژدی، بلوار محک، موسسه خیریه و بیمارستان فوق تخصصی سرطان کودکان محک مراجعه کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت