به میزبانی منطقه آزاد انزلی ؛

نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی طلا، جواهر و صنایع وابسته در منطقه آزاد انزلی

عصر نمایشگاه- اولین نمایشگاه بین المللی و تخصصی طلا و جواهر، نقره، ساعت، سنگ های قیمتی و صنایع وابسته در مرکز همایش‌ها و نمایشگاهی این منطقه برگزار می شود.

نخستین نمایشگاه بین‌المللی و تخصصی طلا، جواهر و صنایع وابسته در منطقه آزاد انزلی
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۹ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از در این نمایشگاه بین‌المللی که با حضور تولیدکنندگان و عرضه کنندگان داخلی و تعدادی از شرکت خارجی از 26 لغایت 29 اردیبهشت ماه سال جاری در فضایی به مساحت چهار هزار متر مربع برپا می‌شود، شرکت‌های حاضر در نمایشگاه آخرین محصولات و فناوری‌های خود را به نمایش عموم می گذارند.

  بنابر این گزارش معرفی جدیدترین تکنولوژی های مورد استفاده در صنایع مرتبط با نمایشگاه، ارائه آخرین روش های تولید طلا و جواهر توسط شرکت های داخلی و خارجی، تبادل اطلاعات فنی و تجاری میان فعالین این حوزه و مبادله اطلاعات و ارتقاء همکاری‌ها مابین دست اندرکاران، متولیان و سایر نهادهای مرتبط با حوزه برگزاری نمایشگاه از جمله مهمترین دلایل برگزاری نمایشگاه تخصصی طلا و جواهر و صنایع وابسته در منطقه آزاد انزلی است.

  از سوی دیگر ایجاد فضای مناسب تجاری، فی مابین تولیدکنندگان داخلی و خارجی با موضوعات مرتبط نمایشگاه، ارائه جدید ترین مدل ها و الگو های تامین مالی جهت پروژه های سرمایه گذاری در صنعت طلا و جواهر در ایران و در بررسی مسائل طلا و جواهر با حضور مسئولین و تلاش در رفع مشکلات و مشارکت بیشتر این بخش، از دیگر اهداف برگزاری نمایشگاه فوق اعلام شده است.

  سازمان منطقه آزاد انزلی باور دارد که با برگزاری این نمایشگاه گام موثری جهت معرفی ظرفیت های متنوع صنعت طلا و جواهر و صنایع وابسته به آن به ویژه در زمینه تولید در استان برداشته شود.

  نظر به اهمیت و حساسیت های برگزاری نمایشگاه های طلا و جواهر، چنین نمایشگاه هایی در استانهای معدودی برگزار شده و استان گیلان علی رغم دارا بودن ظرفیت های مصرفی، نمایشگاهی فراوان و به خصوص وجود سابقه طولانی در صنعت طلا سازی، در این زمینه فعالیت بسیار اندکی داشته و امید می رود که با حضور صنعتگران و به ویژه عرضه کنندگان گیلانی زمینه ایجاد واحد تولیدی طلا و جواهر در منطقه آزاد انزلی فرآهم شود.

  گفتنی است این نمایشگاه با همکاری شرکت سرمایه گذاری و توسعه انزلی و اتحادیه تولید کنندگان طلا و جواهر استان گیلان از سوی بخش خصوصی برگزار می شود.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • فناوری های نوین
  • طب سنتی
  • نمایشگاه سنگ
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  • نمایشگاه ۲۷
  • ایران بیوتی
  • نمایشگاه
  آخرین بروزرسانی ۲۱ ساعت پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار