با حضور ۱۱۰۰ نفر ؛

فروش بیش از ۵۵ میلیون تومان برای کمک به کودکان سرطانی در نمایشگاه «خبری در راه است»

عصر نمایشگاه- نمایشگاه دو روزه نقاشی‌های هنرجویان تارا بهبهانی با حضور ۱۱۰۰ نفر و با فروش بیش از ۵۵ میلیون تومان برای کمک به کودکان سرطانی، به کار خود پایان داد.

فروش بیش از ۵۵ میلیون تومان برای کمک به کودکان سرطانی در نمایشگاه «خبری در راه است»
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از آنا ، «خبری در راه است» عنوان نمایشگاهی انسان‌دوستانه بود که پنجشنبه و جمعه گذشته توانست توجه بسیاری از علاقه‌مندان را به خود جلب کند و با فروشی بیش از 55 میلیون تومان، نتیجه تلاش نوع‌دوستانه 72 کودک و نوجوان هنرمند 7 تا 16 سال ایرانی را به نمایش بگذارد.

  تارا بهبهانی مربی نقاشی این کودکان که این رویداد را در 10 سال اخیر به‌طور پیاپی برگزار کرده است، درباره‌ی این نمایشگاه گفت:

  من خیلی خوشحالم که در پانزدهمین سال تدریسم توانستم یازدهمین نمایشگاه نقاشی هنرجویان کودک و نوجوانم را به نفع کودکان مبتلا به سرطان برگزار کنم و با حمایت و مهربانی مردم و تماشاچیان رکورد نمایشگاه سال قبلمان را شکستیم و توانستیم این رقم پنجاه و پنج میلیون تومان را از عواید این نمایشگاه جمع آوری کنیم که تمام آن به نفع کودکان محک صرف می شود. .وی همچنین درباره‌ی انتخاب عنوان هایی که هر حال برای این نمایشگاه انتخاب می کند هم توضیح داد: من هر سال برای بچه ها موضوع واحدی انتخاب میکنم که نقاشی هایشان را بر اساس این موضوع میکشند و امسال هم موضوع نمایشگاه «خبری در راه است» بود با این امید و آرزو که خبر خوش سلامتی بچه ها را بشنویم و سرطانی وجود نداشته باشد که کودکی را آزار دهد.

  در این رویداد هنری که با استقبال تحسین‌برانگیز حدود 1100 نفر بازدیدکننده علاقه‌مند روبه‌رو شد، تمام آثار ارائه‌شده به فروش رسید و هنرمندان کودک و نوجوان حاضر در آن توانستند گامی ارزشمند برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان موسسه محک بردارند.

  آنچه این نمایشگاه را متمایز می‌کند، برپایی مستمر آن در 11 سال گذشته است که جایگاهی ویژه در فضای هنری جامعه به آن بخشیده است. این هنرمندان طبق شیوه ابداعی تارا بهبهانی، نقاش و پژوهشگر هنر، آموزش دیده‌اند و برپایی مدام آن از سال 1385 به این سو، نشان‌دهنده موفقیت این روش آموزش نقاشی است .

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت