مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی:

بر تغییرات محتوایی حضور در نمایشگاه کتاب فرانکفورت متمرکز شدیم

عصر نمایشگاه- مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی از تاکید وزیر ارشاد و معاون فرهنگی بر غنی‌سازی محتوایی غرفه ایران در نمایشگاه کتاب فرانکفورت در این دوره برپایی خبر داد.

بر تغییرات محتوایی حضور در نمایشگاه کتاب فرانکفورت متمرکز شدیم
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم، امیرمسعود شهرام‌نیا، مدیرعامل موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی،‌ با اشاره به حضور در نمایشگاه کتاب فرانکفورت 2017  گفت: در این دوره نیز در بخش بزرگسال در غرفه‌ای به مساحت 200 متر و در بخش کودک و نوجوان در غرفه ای به مساحت 50 متر حضور داریم. هم‌اکنون چارچوب کلی حضور مشخص شده است و برای طراحی غرفه نیز با چند شرکت وارد مذاکره شده‌ایم.

  وی ادامه داد:‌ در این دوره برحسب تأکیدی که هم مقام وزارت و هم جناب صالحی معاون فرهنگی ارشاد داشتند، بیشتر بر تغییرات محتوایی حضور در این دوره نمایشگاه متمرکز شدیم. در ابعاد و شیوه شرکت تغییرات دیگر به صلاح نیست، با توجه به تجربه موفق سال گذشته در بحث محتوا به دنبال این هستیم که بتوانیم تعاملات قوی‌تری ایجاد کنیم تا  معرفی بهتری از نشر ایران و فروش بیشتر رایت داشته باشیم.

  شهرام‌نیا تصریح کرد:  در این دوره نیز مسیر کار از طریق خود ناشران، آژانس‌های ادبی و تشکل‌های نشر می‌گذرد، امسال هم موسه نمایشگاه‌ها صرفاً کارهای بسترسازی و پشتیبانی را انجام می‌دهد و این ناشران و تشکل‌های نشر هستند که در آماده کردن محتوا برای عرضه مذاکرات را انجام می‌دهند، ما جلسات متعددی با دوستان داشته و خواهیم داشت تا کلیه امور به خوبی پیش رود.

  وی از حضور نویسنده میهمان در حوزه کودک و بزرگسال که منتخبی از برگزیدگان جوایز مختلف ادبی در کشور هستند‌، در نمایشگاه کتاب فرانکفورت خبر داد.

  مدیرعامل مؤسسه نمایشگاه‌های فرهنگی همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه‌های کتاب استانی در سال جاری و سیاست وزارت ارشاد درباره برپایی نمایشگاه‌های کتاب استانی گفت:‌ بنا براین است که مباحثی که در جهت تقویت نمایشگاه‌های استانی کتاب بوده را ادامه دهیم‌، تلاش بر این است که نمایشگاه استانی به سمت و سویی روند که حمایت از کتابفروشان و ناشران محلی جدی‌تر پیگیری شود، تقویت نمایشگاه در مناطق محروم و شهرهای دوم استان بیشتر شود.

  دکه مطبوعات
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  • نمایشگاه ۲۷
  آخرین بروزرسانی ۶ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت