نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در همدان برپا می‌شود

عصر نمایشگاه- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان از برپایی هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در همدان خبر داد.

نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان و دکوراسیون داخلی در همدان برپا می‌شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۰۶ شهريور ۱۳۹۶ - ۰۹:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم؛ حسین الماسی  اظهار داشت: هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان هم‌زمان با چهاردهمین نمایشگاه تاسیسات،سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و دکوراسیون داخلی در محل فعلی نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان برگزار می‌شود.

  وی بیان کرد: نمایشگاه صنعت ساختمان از 7 شهریور کار خود را آغاز می‌کند و تا 10 همان ماه در محل فعلی برگزاری نمایشگاه های بین المللی میزبان بازدید کنندگان است.

  الماسی عنوان کرد: این نمایشگاه با حضور 85 شرکت کننده از استان‌های تهران، مرکزی، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، چهارمحال بختیاری، همدان و همچنین نمایندگی‌هایی از برخی کشورهای خارجی ایجاد می‌شود.

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان اظهار داشت: این دوره از نمایشگاه در فضایی بالغ بر پنج هزار متر مربع و در سالن‌های ابن سینا، الوند، هگمتانه و فضای باز شرکت نمایشگاه‌های استان همدان میزبان بازدیدکنندگان است.

  وی با اشاره به اینکه ضرورت‌های اقلیمی، جغرافیایی، فرهنگی و اقتصادی سبب شده تا حوزه‌ی صنعت ساختمان اهمیتی دو چندان داشته باشد بیان کرد: توسعه و رشد شهرنشینی نیز تنوع و گوناگونی ساخت‌و‌سازها را در پی داشته که روز به روز رشد و گسترش می‌یابد.

  الماسی با بیان اینکه اهمیت و تاکید نمایشگاه صنعت ساختمان بر تولید داخلی است گفت: استفاده از مصالح، ابزار و طرح‌هایی که بیشترین باروری اقتصادی را در پی داشته و هماهنگ و متناسب با فرهنگ، دین و اقلیم کشور باشد، مهم ترین دغدغه‌ی مشارکت کنندگان است.

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان همدان عنوان کرد: این نمایشگاه باعث ایجاد فضایی رقابتی در میان مشارکت کنندگان می‌شود و تولید کنندگان داخلی را ترغیب می‌کند تا ضمن حفظ سنت‌ها و فرهنگ بومی، پا به پای تکنولوژی روز دنیا قدم برداشته و کیفیت محصولات خود را همواره در بالاترین سطح ممکن حفظ کنند.

  به گزارش تسنیم، ساعات بازدید از هفدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت ساختمان هم‌زمان با چهاردهمین نمایشگاه تاسیسات،سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی و دکوراسیون داخلی 16 تا 21 است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۹ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت