نمایشگاه نساجی به ایستگاه بیست و سوم رسید

عصر نمایشگاه- بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران گشایش یافت.

نمایشگاه نساجی به ایستگاه بیست و سوم رسید
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصرنمایشگاه»به نقل از گسترش، صدها شرکت، کارخانه و کارگاه نساجی و صنایع وابسته از ایران و جای جای جهان از امروز در تهران گردهم آمدند و ضمن ارائه و نمایش آخرین تولیدات و توانمندی‌های خود؛ زمینه‌های سرمایه گذاری، مبادلات تجاری و بازرگانی را فراهم کرده و با یکدیگر به گفت‌وگو و تبادل اطلاعات و فناوری‌های نوین این صنعت می‌پردازند.

  در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی ماشین‌آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی و در کنار شرکت‌های داخلی؛ 200 شرکت خارجی از کشور آلمان، ترکیه، چین، تایوان، ایتالیا، اسپانیا، سوئیس، هندوستان و کره جنوبی نیز حضور دارند تا زمینه هایی انتقال فناوری و سرمایه در صنعت نساجی ایران را فراهم کنند.

  در این نمایشگاه بزرگ همچنین بیش از 210 شرکت داخلی نیز حضور داشته و نوین‌ترین و جدیدترین تولیدات و خدمات خود را ارائه کرده‌اند.

  در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی نساجی ایران انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله: ماشین‌آلات نساجی، قطعات، چرخ خیاطی، ماشینهای گلدوزی و دوخت و برش، انواع منسوجات خانگی شامل: پتو، پارچه‌های رومبلی وپرده ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، تشک خواب، ترمه، پرده و لوازم و قطعات وابسته، پارچه، پوشاک، انواع نخ، الیاف، رنگ و انواع مواد اولیه صنایع نساجی، مشاوره و خدمات مهندسی، منسوجات خانگی از جمله پتو، پارچه رو مبلی و پرده ای، روتختی و قطعات، سرویس‌های آشپزخانه، انواع پوشاک (زنانه، مردانه و بچگانه) و انواع پارچه‌های داخلی جهت تولید پوشاک؛ عرضه و به نمایش گذاشته شده است.

  برگزاری 8 کارگاه علمی، تخصصی با حضور استادان دانشگاه‌ها و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاهها و همچنین برنامه‌ریزی برای بازدید چند هیات تجاری و بازرگانی خارجی؛ برخی از برنامه‌های جانبی بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی صنعت نساجی ایران است.

  معرفی دستاوردها، ظرفیت‌ها و توانمندیهای کارخانه ها، شرکت ها، نهادها و سازمان‌های داخلی، توسعه صادرات و یافتن بازارهای جدید صادراتی، ارائه ظرفیت‌ها و توانمندیهای صنعت نساجی کشور، نمایش آخرین تحولات و دستاوردهای علمی، فنی و صنعتی داخلی و خارجی این حوزه، فراهم آوردن بستر مناسب برای انتقال بیشتر فناوریهای روز به کشورمان، ایجاد ارتباط‌های تجاری جدید و تقویت روابط قبلی، انتقال دانش، فناوری و تجارب، آشنائی با الگوهای موفق جهانی درعرصه صنعت نساجی، فراهم کردن زمینه‌های لازم برای سرمایه‌گذاری شرکت‌های داخلی و خارجی و کار آفرینی و اشتغال پایدار؛ مهم‌ترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

  این نمایشگاه از امروز تا 16 شهریور ماه هر روز از ساعت 10 تا 18 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آماده بازدید علاقه مندان است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۹ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت