فردا؛آغاز بکار اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی

عصر نمایشگاه- اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی(AEROPERSIA ۲۰۱۷) فردا با حضور مقامات مختلف و همچنین مشارکت ده ها شرکت تولیدی و خدماتی حوزه های مختلف خطوط هوایی،حمل و نقل هوایی،هوانوردی،تکنولوژی هواپیما،خطوط هوایی، مدیریت ترافیک هوایی، تجهیزات زمینی و دیگرصنایع مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش می یابد.

فردا؛آغاز بکار اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۲۳ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایلنا ؛در این نمایشگاه شرکت ها و سازمان های معتبر و مختلف داخلی از جای جای کشورمان؛ نوین ترین تولیدات، طرح ها و خدمات خود را ارائه می کنند، همچنین علاوه بر شرکت های داخلی، نمایندگان کشورهای آلمان، چین، انگلستان، فرانسه، اسپانیا،یونان، ایتالیا و برخی از کشورهای منطقه خاورمیانه نیز درنمایشگاه حضور و مشارکت دارند.

  در اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهیکه با اخذ تأییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌الملی(UFI) برگزار می شود، شرکت های مختلف هواپیمایی، سازمان هواپیمایی کشوری، انجمن حمل و نقل هوایی، سازمان هوا و فضا، شرکت مادر تخصصی فرودگاه ها و شرکت های دانش بنیان؛جدیدترین تولیدات و نوآوری های خود را به نمایش می گذارند.

  باتوجه به استقبال گسترده ودرخواست شرکت کنندگان در نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی وتجهیزات فرودگاهی نخستین روز این نمایشگاه به صورت تخصصی برگزارخواهدشد.

  این نمایشگاه با مجوز سازمان توسعه تجارت ایران در راستای تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی و استفاده از موقعیت جغرافیایی کشور برایکسب جایگاه مناسب تر در حمل و نقل هوایی منطقه با همکاری معاونت علمی و فناوری نهاد ریاست جمهوری، وزارتخانه های مسکن و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، سازمان هواپیمایی کشوری،انجمن های هوانوردی، شرکت تخصصی فرودگاه ها وناوبری هوایی، شرکت های هواپیمایی و  دانشگاه ها و مراکز فعال در این صنعت برگزار می شود.

  اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهیبا هدف ایجادزمینه تعامل سازنده بینشرکتهایمعتبربینالمللی با دانشگاه ها و شرکتهای فعال این حوزه برای بهره مندی از توانایی ها و تجربیات بزرگان این صنعت برگزار می شود تا گام مثبت و مؤثری برای رونق سهم بازارهای داخلی و خارجی، به روزرسانی و توسعه صنعت هوایی کشور، بررسی موانع و کاستی های موجود و همچنین تحقق اهداف افق 1404 برداشته شود.

  اعاده جایگاه قبل از تحریم و دستیابی به جایگاه اول در حمل و نقل هوائی منطقه،استفاده از موقعیت جغرافیائی کشور برای افزایش ترانزیت مسافر و بار،گسترش همکاریهای منطقه ای و بین المللی،ارتقاء سطح ایمنی هوانوردی،توسعه توانمندی ناوگان حمل و نقل مسافر و بار، کمک به نوسازی و بهینه سازی هواپیماها و شرکتهای هوایی کشور، کمک به ایجاد و راه اندازی مؤسسه های آموزش هوانوردی، کمک به تأسیس شرکتهای جدید هواپیمایی و شرکتهای مشاوره ای هوانوردی و خرید وفروش و اجاره هواپیما، گسترش حمل و نقل بار و مسافر هوایی داخلی و خارجی و ایجاد بستری مناسب برای خصوصیسازی و توسعه رقابت پذیری و جذب سرمایه از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

  برگزاری چند همایش وکارگاه علمی و تخصصی، رونمائی از برخی محصولات و تولیدات شرکت های دانش بینان و برنامه ریزی برای بازدید هیئت های مختلف داخلی و خارجی از نمایشگاه، برخی از برنامه های جانبی اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی است.

  اولین نمایشگاه بین المللی صنعت حمل و نقل هوایی و تجهیزات فرودگاهی ازفردا تا 27 شهریور ماه هر روز از ساعت 10 تا 18در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت