نمایشگاه مشترک نقاشی ایران و پاکستان در حیدرآباد برگزار می‌شود

عصر نمایشگاه- نمایشگاه مشترک نقاشی و مجسمه‌سازی ایران و پاکستان، اول دی ماه در مرکز آموزش عالی هنر و طراحی دانشگاه مهران حیدرآباد برگزار می‌شود.

نمایشگاه مشترک نقاشی ایران و پاکستان در حیدرآباد برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ - ۱۵:۴۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه» به نقل از روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، با همکاری خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران  و مرکز آموزش عالی هنر و طراحی دانشگاه مهران و همکاری اداره کل همکاری‌های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، نمایشگاه مشترک نقاشی و مجسمه سازی ایران و پاکستان از روز جمعه اول دی ماه به مدت 7 روز  در سالن نمایشگاه دانشگاه مهران حیدرآباد برگزار می‌شود.

  آیین افتتاحیه این نمایشگاه، با سخنرانی محمد اسلام عقیلی، رییس دانشگاه دولتی مهران و احمد عبداله پور رییس خانه فرهنگ ایران در حیدرآباد سند و با حضور اساتید و علاقمندان به فرهنگ و هنر ایران و پاکستان برگزار خواهد شد.

  علی‌رضا قدمیاری، هنرمند ایرانی از نیشابور، ضمن برگزاری کارگاه عملی مجسمه‌سازی برای دانشجویان پاکستانی و آموزش تکنیک‌ها و روش‌های نوین مورد استفاده در هنر مجسمه سازی، تعدادی از آثار خود شامل مجسمه‌های سنگی و همچنین تابلو نقاشی‌های آب رنگ را در معرض نمایش و بازدید علاقمندان پاکستانی قرار خواهد داد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر