مدیران خودرو

برگزاری نمایشگاه غذاهای دریای شانگهای (World Seafood)

عصر نمایشگاه- نمایشگاه غذاهای دریای شانگهای (World Seafood) از ۷ الی ۹ شهریور ۱۳۹۷ در شهر شانگهای کشور چین برگزار می شود.

برگزاری نمایشگاه غذاهای دریای شانگهای (World Seafood)
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۶ دی ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرنمایشگاه»,نمایشگاه غذاهای دریای شانگهای (World Seafood) تبدیل به یکی از مراکز ملاقات فعالان حرفه ای حوزه غذا های دریایی در شانگهای شده است ، تا تامین کنندگان با خریداران محصولات دریایی ملاقات نمایند و خریداران بتواند به منبع  این محصولات دسترسی داشته باشند.در سال 2016 این نمایشگاه موفق به جذب بیش از ٣١.٤٤١ خریدار و فروشنده از بیش از ٣٩ کشور و ناحیه نظیر آمریکا،کره جنوبی، فرانسه، اکوادور، استرالیا، نیوزلند، شیلی و روسیه از میان دیگر کشور ها شده است.تمرکز اصلی این رویداد بر بازار غذاهای دریایی شانگهای و نواحی مرکزی چین است  و هدف آن کاهش شکاف میان عرصه و تقاضا برای این محصولات با ایجادفرصت های جدید تجاری در بخش های کلیدی، نظیر فرآوری غذاهای دریایی،پرورش مواد غذایی دریایی، ماهیگیری، حمل و نقل و زنجیره توزیع و تامین مواد غذایی دریایی منجمد، تجارت الکترونیک و ...است.با جمعیتی رو به رشد، بالغ بر ١.٣ میلیارد ، مردم پر تکاپوی چین متقاضی محصولات وارداتی غذایی و نوشیدنی هستند.افزایش درآمد تغییر اساسی در عادت های مصرف کنندگان به وجود آورده است و همچنین باعث به وجود آمدن صنعتی ملی شده که برای تامین تقاضا در حال چنگ است ، فضای ایده آلی را برای صادرات خلق کرده است. چین در حال حاظر بازار یکی از بزرگترین و با پتانسیل ترین بازارهای واردکننده محصولات غذایی دریای است و پیش بینی می شود که حجم این واردات تا پایان این دهه به بیش از 20 میلیادر دلار در سال برسد.

  گروه کالایی نمایشگاه غذاهای دریای شانگهای:
  محصولات دریایی ، غذاهای دریایی و غذا های آماده
  فناوری ها و تجهیزات فرآوری،بسته بندی، نگهداری
  ابزارآلات و فناوری های ماهیگیری
  فناوری ها و تجهیزات کشت آبزیان
  غذا ها و دارو های مورد استفاده برای آبزیان
  نمایندگان فروش و توزیع مواد غذایی دریایی


  دلایلی که شانگهای را به بازار بعدی شما تبدیل می کنند:
  چین بزرگترین بازار مواد غذایی و نوشیدنی را در اختیار دارد ،با جمعیتی بالغ بر ١.٣ میلیارد نفر که نیاز به خوردن و آشامیدن و کار دارند.
  درآمد مردم و همچنین طبقه متوسط چینی در حال رشد است که باعث افزایش مصرف کالا های وارداتی خواهد شد.
  طبقه متوسط چینی در حال حاضر از طبقه متوسط آمریکا با بیش از109 میلیون نفربیشتر است ،قدرت خرید بیشتر مردم چین را به امتحان کردن غذاهای خارجی ترقیب کرده و رصت های بیشتری را برای صادرات ایجاد خواهد کرد.
  مصرف غذاهای دریایی سالیانه در حال افزایش بوده که با میزان واردات و درآمد ها مطابقت خواهد کرد. تا سال 2020هر فرد به طور متوسط ٣٥.٩ کیلو گرم در سال غذای دریایی مصرف خواهد کرد در حالی که مصرف شهری غذاهای دریایی در حال حاضر به 40 کیلو گرم برای  هر فرد رسیده است.
  واردات غذای دریایی در چین مطابق با پیش بینی ها از 20 میلیارد دلار تا سال 2020 تجاوز خواهد کرد
  نگرانی های محیط زیستی تمایلات را بیشتر یه سوی واردات مواد غذایی دریایی برده است
  کشور های خارجی درحال حاظر در حال افزایش میزان صادرات خود به چین هستند.به طور مثال کانادا توانست فروش مواد غذایی دریایی خود به چین را در سال 2015 ,١١ درصد افزایش دهد و آن را به94000 تن با ارزشی برابر ٥٣٣ میلیون دلار برساند .


  بازدیدکنندگان نمایشگاه غذاهای دریای شانگهای چه کسانی خواهند بود؟
  دولتمردان ، نمایندگان انجمن ها و رسانه ها
  وارد کنندگان و صادر کنندگان
  تولید کنندگان  سازندگان
  سوپر مارکت ها و مراکز خرید
  تجار و توزیع کنندگان
  هتل ها و کیترینگ ها

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   دکه مطبوعات
   • ماهنامه نمایشگاه
   • نمایشگاه صنعت گاز
   • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
   • نمایشگاه بین المللى پزشکی
   • نمایشگاه مبلمان شهری
   • شماره ۳۱ ماهنامه
   • ماشین
   • مبلمان
   • ماهنامه
   آخرین بروزرسانی ۵ ماه پیش
   آرشیو

   دانلود با کیفیت