استاندار چهارمحال و بختیاری از نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی دیدن کرد

عصر نمایشگاه- استاندار چهارمحال و بختیاری از نمایشگاه عکاس فرانسوی با موضوع انقلاب اسلامی و جشنواره هنرهای تجسمی فجر در شهرکرد جمعه شب دیدن کرد.

استاندار چهارمحال و بختیاری از نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی دیدن کرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایرنا، اقبال عباسی در این دیدار که در مجتمع فرهنگی هنری غدیر شهرکرد انجام شد از نزدیک از آثار هنرمندان چهارمحال و بختیاری با محوریت فجر دیدن کرد.
  وی همچنین در جریان برپایی نمایشگاه عکس 'میشل سبیتون' عکاس فرانسوی با موضوع قیام انقلابی مردم ایران در سال 57 قرار گرفت.
  استاندار چهارمحال و بختیاری، هنر را بهترین رسانه و ابزار برای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی ایران به نسل جوان دانست و بر بهره گیری از این ظرفیت از سوی هنرمندان تاکید کرد.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: در نمایشگاه دهمین جشنواره بین المللی هنر های تجسمی فجر 49 اثر از 10 هنرمند استان در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.
  جواد کارگران دهکردی در گفت و گو با ایرنا افزود: در نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی چهارمحال و بختیاری آثار هنرمندان در رشته عکاسی، نقاشی، طراحی، پوستر ، خوشنویسی و خطاطی ،تذهیب و خط نقاشی ارائه شد.
  کارگران گفت:در نمایشگاه آثار 'میشل سبیتون ' عکاس فرانسوی از روزهای انقلاب اسلامی ایران نیز در معرض دید علاقه مندان قرار گرفت.
  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: نمایشگاه جشنواره هنرهای تجسمی فجر تا بیست و یکم بهمن در نگارخانه شهید شهرانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان واقع در خیابان کاشانی تقاطع فارابی برپاست.
  به گزارش ایرنا، همزمان با دهه فجر حدود 5 هزار برنامه در چهارمحال و بختیاری برگزار می شود که از این تعداد حدود 300برنامه را فعالیت های فرهنگی و هنری تشکیل می دهد.
  استاندار چهارمحال و بختیاری جمعه شب نیز در آیین افتتاحیه سی و ششمین جشنواره بین المللی فیلم فجر شرکت کرد.
  دهه مبارک فجر از دوازدهم تا بیست و دوم بهمن ماه همه ساله به مناسبت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی داشته می شود.
  چهارمحال و بختیاری در 12 بهمن ماه سال 57 همزمان با آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی نخستین شهید این روز را تقدیم انقلاب اسلامی ایران کرد.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  • نمایشگاه ۲۷
  آخرین بروزرسانی ۹ روز پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت