برگزاری هفتمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران

عصر نمایشگاه- هفتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران با همکاری ۷۶ هنرمند و بیش از ۲۰۰ اثر تجسمی در نگارخانه لاله برگزار می شود.

برگزاری هفتمین نمایشگاه فروش آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از اقتصاد تهران, طی یک دهه اخیر، اهمیت و نقش مقوله ی هنر و ابعاد اقتصادی آن حائز اهمیت زیادی شده و با توجه به ارزش افزوده ای که آثار هنری در طول زمانی کوتاه به همراه داشته اند، به فرصتی ویژه و تأثیرگذار در اقتصاد فرهنگ تبدیل شده است که به تبع آن، هنر معاصر ایران نیز در بازارهای جهانی و ملی جایگاه ویژه ای پیدا نموده و  این موضوع به شکل گیری چندین بازار هنری در سطوح مختلف و با مخاطبان خاص منجر شده است.

  از این رو نگارخانه لاله با هدف رونق بخشی به اقتصاد هنر و تقویت بنیان های هنری شهر، در سال های اخیر تلاش نموده تا با همراهی و مشارکت هنرمندان، فرصتی استثنایی برای شهروندانی که درآمدهای متوسطی داشته و علاقه مند به گردآوری آثار هنرمندان معاصر هستند، فراهم نماید.

  لذا در این راستا تاکنون چندین نمایشگاه فروش سالانه آثار هنرمندان معاصر، به صورت متوالی در این مرکز برگزار شده است.

  در” هفتمین نمایشگاه آثار چند نسل هنرمندان معاصر ایران” که با همکاری 76 هنرمند شکل گرفته است، بیش از 200 اثر تجسمی در قالب های نقاشی، طراحی، چاپ دستی و فتوآرت، با رویکرد مدرن و معاصر ارائه گردیده که در یک نگاه می توان آثار منتخبی از هنرمندان هشت دهه را درآن مرور کرد.

  هنرمندان حاضر در این نمایشگاه، با هدف توسعه فرهنگی، آثار گرانبهای خود را به گونه ای ارائه نموده اند که از یک سو منجر به ایجاد انگیزه برای خرید آثار فاخر هنری و با ارزش شود و از سوی دیگر، ضمن تقویت ذائقه بصری شهروندان به همگانی کردن هنر معاصر یاری رسانند.

  گفتنی است که بالاترین بهای پرداخت برای خرید آثار در این نمایشگاه 800 هزار تومان است.

  آیین گشایش نمایشگاه روز جمعه 27 بهمن ماه 1396 از ساعت 16 تا 20:30 با حضور هنرمندان و دوستداران هنر در نگارخانه لاله برگزار می‌شود و نمایشگاه تا 25 اسفند ماه از ساعت 9 تا13 و 14تا 18- پنجشنبه ها تا ساعت 16 به جز روزهای تعطیل دایر خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت