مدیران خودرو

یک مقام مسئول صنعت بیمه اعلام کرد؛

حضور موثر صنعت بیمه در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه

عصر نمایشگاه- مدیرکل روابط عمومی بیمه مرکزی از حضور موثر و پرقدرت صنعت بیمه در یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه خبر داد.

حضور موثر صنعت بیمه در یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایبِنا، مصطفی زندی با اشاره به برگزاری یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه از 27 تا 30 فروردین 1397 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، اظهار داشت: یازدهمین نمایشگاه بورس، بانک و بیمه مثل سال‌های گذشته پربار خواهد بود و بازدهی مناسبی برای هر سه حوزه، خصوصا بیمه ایجاد خواهد کرد.

  زندی با بیان اینکه، صنعت بیمه جدیدترین خدمات و دستاوردهای خود را در این نمایشگاه عرضه خواهد کرد، افزود: نمایشگاه یازدهم فرصتی برای دست اندرکاران صنعت بیمه است که به ارزیابی بی واسطه و رودرروی عملکرد و دستاوردهای شرکت های بیمه و برنامه های این شرکت ها برای ارتقای صنعت بیمه کشور بپردازند و افق آینده بازار بیمه را با همتایان و همکاران خود به بحث و گفتگو بنشینند.

  وی با بیان اینکه ،صنعت بیمه در سال های اخیر تحولات فراوانی در سطوح داخلی و جهانی داشته است، افزود: سیر شتابان تحولات صنعت بیمه ایجاب می کند که فعالان این صنعت در فواصل زمانی کوتاه به بررسی وضعیت موجود و افق پیش روی کسب وکار خود بپردازند و رویه ها و رویکردهایی را که بر اثر تحولات بازار و تغییرات فناوری و روش های مدیریتی از کارآمدی لازم فاصله گرفته اند، با رویکردها و تجربه های جدید جایگزین کنند و نمایشگاه بستر لازم برای این امر را فراهم می‌کند.

  مدیر روابط عمومی بیمه مرکزی با تاکید بر حضور موثر صنعت بیمه در نمایشگاه یازدهم، خاطرنشان کرد: یکی از نیازهای امروز بازار مالی کشور ارتباط بهینه و هم افزایی بین بازیگران این بازار است. امیدواریم در نمایشگاه یازدهم با تمهیداتی که اندیشیده شده است، فرآیندهای مشترک بین هر سه حوزه بورس، بانک و بیمه با برگزاری جلسات هم اندیشی و کارگاه های آموزشی مورد بحث و بررسی فعالان و کارشناسان این سه حوزه قرار گیرد و خروجی این جلسات به تقویت همه ارکان بازار مالی کشور و خصوصا بیمه ها منتهی شود.

  شایان ذکر است، یازدهمین نمایشگاه بین المللی بورس، بانک و بیمه (فاینکس 2018 ) از تاریخ 27 تا 30 فروردین 97 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و شرکت های علاقه مند به مشارکت در این رویداد برای اطلاع از جزئیات می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی www.iranfinex.com مراجعه یا با شماره تلفن 42917000 داخلی 133 و 116 تماس بگیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۲۶ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت