۲۰ فروشگاه و نمایشگاه صنایع دستی در گرگان دایر می‎شود

عصر نمایشگاه- رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان از برپایی ۲۰ فروشگاه و نمایشگاه صنایع دستی در این شهرستان به مناسبت ایام نوروز خبر داد.

۲۰ فروشگاه و نمایشگاه صنایع دستی در گرگان دایر می‎شود
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۹:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از فارس، یاسر قندهاری پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اداری شهرستان گرگان اظهار کرد: 20 فروشگاه و نمایشگاه صنایع دستی به منظور معرفی صنایع دستی و سوغات گرگان برای مسافران و گردشگران نوروزی دایر می‌شود.

  وی تصریح کرد: احکام ده‎گانه مسوولان ستاد خدمات سفر نوروزی شهرستان گرگان صادر و ابلاغ شد، جلسات کمیته‎ها برای خدمات‎رسانی هر چه بهتر در حال برگزاری است.

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان افزود: تهیه کتابچه‎های نوروزی، تشکیل تیم نظارتی، برپایی پایگاه‌های اطلاع‌رسانی امدادی و امداد و نجات در شهرستان گرگان همچنین آماده‎سازی واحدهای اقامتی و پذیرایی برای استقبال از مسافران و گردشگران جزو برنامه‎هاست.

  قندهاری از مسوولان خواست تا پایان هفته جاری لیست کشیک در ایام نوروز را ارسال کنند تا در قالب دفترچه در اختیار مسوولان کمیته‎های ستاد خدمات سفر قرار بگیرد.

  وی بیان کرد: بیش از 577 کلاس در قالب 67 مدرسه توسط ستاد اسکان فرهنگیان آماده و پذیرای مسافران نوروزی در شهرستان گرگان خواهد بود.

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان با بیان اینکه در محور گردشگری ناهارخوران نمایشگاه سوغات گرگان را خواهیم داشت از برگزاری جشنواره فرهنگی، ورزشی و تفریحی در گرگان خبر داد.

  قندهاری با بیان اینکه تور گرگان‎گردی روزانه یک بار انجام می‌شود، گفت: این تور گردشگری برای معرفی جاذبه های گرگان به مسافران است تا از طبیعت زیبای این خطه شمالی دیدن کنند.

  وی از برپایی نوروزگاه و کمپ روستایی در محل سایت اداری خبر داد و افزود: جشنواره‌های روستایی در گرگان در چهار روستا انجام می شود.

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان گفت: کارگاه آموزشی ویژه روستاهای هدف برای معرفی جاذبه‎های گردشگری و نحوه برخورد با مسافران گردشگران در حال برگزاری است.

  قندرهای از تهیه فرم‎های نظرسنجی برای مسافران در اماکن اقامتی خبر داد و گفت: به منظور ثبت نقاط قوت و ضعف این فرم‎ها تعبیه شده تا کاستی‎ها را برطرف کنیم.

  وی بیان کرد: ارزیابی آمار اقامت روزانه گردشگران توسط واحدهای اقامتی دارای مجوز ارائه می‎شود، اجرای مراسم نوروزخوانی اقوام و نصب بنر جاذبه‎های گرگان در سطح شهر با رویکرد فرهنگی و مذهبی انجام می‎گیرد.

  رئیس اداره میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان گرگان گفت: قطار گردشگری همه روزه در ایام نوروز فعال خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت