مدیران خودرو

مدیرعامل سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری مطرح کرد:

نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۸ ؛ نقطه اتحاد و اتصال بورس با بانک و بیمه

عصر نمایشگاه- مدیرعامل سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری، فاینکس ۲۰۱۸ را عامل هم افزایی در حوزه های پولی، مالی و بیمه دانست و گفت: نمایشگاه علاوه بر ایام برگزاری، در طول سال هم می تواند نقطه اتحاد و اتصال با بازارهای مختلف باشد.

نمایشگاه فاینکس ۲۰۱۸ ؛ نقطه اتحاد و اتصال بورس با بانک و بیمه
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۴ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از سنا, جواد عشقی نژاد گفت: آنچه در سال های گذشته از نمایشگاه بورس، بانک و بیمه دیدیم، چه به لحاظ تعداد و نحوه حضور شرکت ها و به اشتراک گذاشتن ایده ها و چه به لحاظ اطلاع رسانی و فرهنگ سازی، مثبت و قابل دفاع بوده و این نمایشگاه می تواند محور اصلی توسعه بازار را به عهده گیرد.

  وی با بیان اینکه هنوز تا نقطه ایده آل فاصله داریم و توقع فعالان بازار سرمایه این است که بسیار قوی تر و بالاتر از حد موجود می توان ظاهر شد، گفت: آنچه به عنوان یک بنچ مارک کوچک در مقایسه بازارهای مالی ایران و بازارهای مالی دنیا می توان از آن درس گرفت، چابک سازی و در عین حال شتاب گیری در حوزه تخصصی بازار سرمایه است.

  عشقی نژاد در پاسخ به این سوال که فضای تعاملی نمایشگاه چه فرصت هایی را برای معرفی و توسعه بازار سرمایه فراهم می کند، گفت: خانواده بازار سرمایه یکدیگر را در نمایشگاه ملاقات می کنند و این امکان نیز فراهم است تا افراد خارج از این صنعت هم بتوانند با اجزای این بازار آشنا شوند.

  مدیرعامل سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری افزود: نکته این است که هنوز حتی در بخش هایی از خانواده بازار سرمایه، شناخت ها نسبت به این بازار و ابزارهای آن کافی نیست؛ لذا  من فکر می کنم فعالان غیر بازار سرمایه ای را به هر نحو باید با این ابزارها و این صنعت آشنا کرد که نمایشگاه اتفاقا می تواند محمل بسیار خوبی در این زمینه باشد.

  وی با اشاره به اینکه نمایشگاه تاکنون فراز و فرودهای مختلفی داشته و  از ابعاد مختلف قابل سنجش و بررسی و ارزیابی است، اظهار داشت: فاینکس 2018 می تواند نه فقط در ایام نمایشگاه بلکه در طول سال ادامه یابد و نقش خود را به عنوان یک نقطه اتحاد و اتصال با بازارهای مختلف حفظ کند.

  عشقی نژاد ابراز امیدواری کرد: تمامی ارکان و حاضرین در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه از طریق ابزاری فراتر از یک نمایشگاه چند روزه به یکدیگر متصل شوند و برنامه هایی را به شکل اشتراکی به اجرا گذارند تا ثمره آن در سال های بعد در هریک از این بازارها دیده شود .

  مدیرعامل سرمایه گذاری و خدمات مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری تصریح کرد: آنچه که در فاینکس 2018 بیشتر به آن باید پرداخت، دیدار و مذاکره فراتر از حضور دیپلماتیک و تشریفاتی یک سرمایه گذار علاقه مند خارجی است.

  عشقی نژاد تاکید کرد: آنچه بسیار اهمیت دارد این است که نمایشگاه بتواند محمل و محوری برای توسعه این چند بازار  یعنی بورس، بانک و بیمه باشد. البته این نکته هم خیلی ضروری است که ارائه کنندگان محصولات و ایده ها بتوانند مکانیسم و روش ارتباط را تعریف کنند و از همه مهم تر اینکه این ارتباط را تا حصول نتیجه برای بازار سرمایه و اقتصاد کشور حفظ کنند.

  یادآور می شود، فاینکس 2018 از تاریخ 27 تا 30 فروردین 97 برگزار می شود، شرکت های علاقه مند به مشارکت در یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه برای اطلاع از جزئیات این رویداد مهم می توانند به پایگاه اینترنتی نمایشگاه به نشانی http://iranfinex.ir/مراجعه یا با شماره تلفن 42917000 داخلی 133 و 116 تماس بگیرند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۲۶ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت