برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های سمن‌های جوانان اردبیل

عصر نمایشگاه- معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل گفت: برگزاری دومین نمایشگاه توانمندی‌های سازمان‌های مردم‌نهاد استان ۱۸ تا ۲۱ اردیبهشت و جشن بزرگ روز جوان از جمله برنامه‌های ما در سه ماهه اول سال جاری است.

برگزاری نمایشگاه توانمندی‌های سمن‌های جوانان اردبیل
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۰:۳۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، شهرام فکری افزود: برگزاری سلسله همایش‌های جشنواره حضرت علی‌اکبر و تجلیل از جوانان برتر در هفته جوان، تشکیل نخستین جلسه مجمع خیرین استان در اردیبهشت ماه، برپایی مراسم تجلیل خیرین و فعالان ازدواج جوانان استان در شهریورماه و نشست‌های هم‌اندیشی جوانان در زمینه‌های اشتغال و کارآفرینی، ازدواج جوانان، عفاف و حجاب، آسیب‌شناسی شبکه‌های اجتماعی،آسیب‌های اجتماعی حوزه جوانان و مدیریت و کنترل خشم از دیگر برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل است.

  وی در ادامه گفت: برپایی سلسله کارگاه‌های آموزشی و توانمندسازی دبیران و اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد جوانان در موضوعات مختلف مانند نحوه جذب و مدیریت منابع مالی،نحوه تنظیم اسناد مالی ،نحوه تعامل ورفتار گروهی و جمعی،نحوه تعامل در حوزه روابط بین‌الملل نیز از دیگر برنامه‌های اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل است.

  معاون فرهنگی و امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان اردبیل افزود: سلسله برنامه‌های غنی‌سازی اوقات فراغت جوانان را در محورهای 9 گانه مصوب شورای عالی جوانان در طول تابستان برگزار می‌کنیم و قصد داریم سلسله نشست‌های هم‌اندیشی و گفت و گوی جوانان با مسئولان مرتبط با حوزه جوانان را در استان برپا کنیم. اجرای دو طرح پژوهشی در حوزه جوانان از قبیل علل بالارفتن سن ازدواج جوانان و راهکارهای کاهش طلاق در استان نیز از دیگر برنامه‌های ماست.

  وی در ادامه گفت: برگزاری سلسله همایش‌های جشنواره حضرت علی‌اکبر و تجلیل از جوانان برتر در هفته جوان،برپایی سلسله برنامه‌های زیست‌محیطی در حوزه جوانان به مناسبت‌های مختلف از جمله روز هوای پاک، برگزاری سلسله نشست‌های روشنگری به مناسیبت‌های مختلف اجتماعی و فرهنگی بین جوانان استان

  فکری در پایان با بیان اینکه در حال حاضر 31 سمن‌ جوانان دارای مجوز در استان اردبیل فعالیت می‌کنند، اظهارکرد: این سمن‌ها در حوزه‌های فرهنگی،علمی پژوهشی اعتقادی مذهبی و زیست محیطی فعال هستند.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه (http://telegram.me/asrenamayeshgah) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت