نمایشگاه و ایرشوی EURASIA۲۰۱۸ در ترکیه آغاز به کار کرد

عصر نمایشگاه- صبح امروز نمایشگاه و ایرشوی EURASIA۲۰۱۸ در ترکیه آغاز به کار کرد.

نمایشگاه و ایرشوی EURASIA۲۰۱۸ در ترکیه آغاز به کار کرد
نسخه قابل چاپ
چهارشنبه ۰۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از فارس, صبح امروز نمایشگاه و ایرشوی EURASIA2018 در جنوب غرب ترکیه با حضور مقامات دولتی و نظامی این کشور آغاز به کار کرد.

  جمهوری اسلامی ایران نیز با همراهی چند شرکت خصوصی دانش بنیان و همچنین برخی شرکت های وابسته به وزارت دفاع ازجمله سازمان صنایع هوای، شرکت صنایع الکترونیک ایران (صاایران) و سازمان جغرافیایی در این نمایشگاه شرکت کرد است.

  هدف از حضور ایران در این نمایشگاه، ارائه برخی دستاوردها و توانمندی های بومی در حوزه هوافضا است که در بخش خصوصی و دانش بنیان، موضوع صادرات و گسترش روابط با شرکت های خارجی ازجمله کشور ترکیه به عنوان همسایه جمهوری اسلامی ایران مد نظر قرار دارد.

  توانمندی ها و دستاوردهای ارائه شده کشورمان در این نمایشگاه در دو غرفه ٢١٣ (به سرپرستی سازمان صنایع هوایی و با شرکت صاایران و سازمان جغرافیایی) و ٣١٣ (به سرپرستی اتحادیه هوایی و فضایی و با شرکت ٥ نماینده از بخش خصوصی و دانش بنیان) در معرض دید عموم قرار گرفته است.

  EURASIA2018 اولین نمایشگاه و ایرشوی بزرگ کشور ترکیه محسوب می شود که در جنوب غرب این کشور و در سومین فرودگاه پر تردد ترکیه در محیطی به مساحت ٣۰۰ هزار متر مربع برگزار شده است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر