مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین خبر داد

برپایی نمایشگاه پوشاک اسلامی و ایرانی در استان قزوین

عصر نمایشگاه- مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین گفت: نمایشگاه پوشاک اسلامی و ایرانی در راستای ترویج و دفاع از پوشاک اسلامی و ایرانی با همکاری و هماهنگی اتحادیه پوشاک و اتاق اصناف در استان قزوین برپا می‌شود.

برپایی نمایشگاه پوشاک اسلامی و ایرانی در استان قزوین
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از تسنیم ،نصرت‌الله زالی اظهار داشت: نمایشگاه پوشاک اسلامی و ایرانی با هدف ترویج پوشاک اسلامی و ایرانی، مقابله با تهاجم فرهنگی بیگانگان، ارائه الگوی اسلامی جهت پوشش مخاطبان در جامعه، آشناکردن مردم با پوشش اصیل اسلامی و ایرانی و فراهم کردن امکان خرید لباس‌های مناسب برای خریداران در استان قزوین برپا می‌شود.

  وی عنوان کرد: سازمان بسیج اصناف استان قزوین اقدام به تشکیل هیئت جوانان اصناف بازاریان به نام حضرت علی‌اکبر(ع) و حضرت زهرا (س) با هدف بهادادن به قشرجوان، کادرسازی و تقویت هئیت مذهبی بازار و تقویت ارتباط جوانان با پیشکسوتان بازار کرده است.

  زالی افزود: حضور مبلغان روحانی و اساتید دانشگاه در مجتمع‌ها و پاساژهای تجاری به منظور بصیرت‌افزایی بین بازاریان و اصناف در زمینه مسائل اجتماعی، اعتقادی، اخلاقی، خانوادگی و احکام شرعی از دیگر اقدامات سازمان بسیج اصناف استان قزوین است.

  وی تصریح کرد: محفل انس با قرآن‌کریم در راستای شناسایی افراد مستعد و توانمند در علوم قرآنی و فراگیری دانش و الفت بیشتر با قرآن‌کریم برگزار می‌شود و همچنین دوره‌های آموزشی روخوانی و روان‌خوانی قرآن‌کریم نیز برگزار می‌شود.

  مسئول سازمان بسیج اصناف استان قزوین خاطرنشان کرد: یکی از برنامه‌های سازمان بسیج اصناف استان قزوین برگزاری کارگاه آموزش فقه بازار با بهره‌مندی از ائمه جمعه، مربیان و استادان احکام است که در تمام شهرستان‌ها و استان قزوین برگزار می‌شود.

  زالی تصریح کرد: جذب و سازماندهی بازاریان و اصناف، برگزاری حلقه‌های صالحین،‌ برگزاری روز قشر بسیج اصناف و بازاریان و تجلیل و تکریم از فروشندگان با حجاب اسلامی در بازار از دیگر برنامه‌های سازمان بسیج اصناف استان قزوین است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه (http://telegram.me/asrenamayeshgah) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۱۸ روز پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت