گذر کودک در نمایشگاه بین المللی کتاب

عصر نمایشگاه- معاون امور اجتماعی وفرهنگی شهرداری منطقه ۷ از برپایی گذر کودک در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب ویژه خردسالان و کودکان خبر داد.

گذر کودک در نمایشگاه بین المللی کتاب
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از فارس، محمدرضا غلامی با اشاره به برپایی غرفه های متنوع و شاد ویژه کودکان در سالن گذر کودک سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، افزود: در این سالن برنامه های مختلفی از جمله قصه خوانی با عروسک های انگشتی، مشاوره کودک و آموزش نقاشی، سفالگری و حجم دادن به گل و سفال، بازیهای فکری، کاردستی و اوریگامی اجرا می شود.

  وی ضمن تأکید بر استقبال گسترده کودکان و خردسالان از سالن گذر کودک، خاطرنشان کرد: کودکان با حضور در این غرفه ها می توانند در بازی های آموزشی شرکت کنند.

  به گفته معاون امور اجتماعی فرهنگی شهرداری منطقه 7 این غرفه ها در ایام برپایی نمایشگاه کتاب هر روز از ساعت 10 لغایت 19 پذیرای کودکان و خردسالان است.

  وی در ادامه با اشاره به برپایی غرفه های فرهنگی و آموزشی و ایستگاه های سرگرمی در مصلی امام خمینی(ره)، یادآور شد: برپایی ایستگاه نقاشی، سرگرمی، خلاقیت و مسابقه، اجرا و آموزش بازی های سنتی و بومی، ارائه مشاوره حضوری والدین و برگزاری نمایشگاه محصولات آموزشی از دیگر اقدامات این معاونت در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران است.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر