رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی:

با تغییر محل نمایشگاه کتاب مردم بیشتری به مصلی آمدند

عصر نمایشگاه- رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی با اشاره به محل برگزاری نمایشگاه کتاب سی و یکم گفت: در کنار این موضوعات اگر زیرساخت‌های نمایشگاه سئول برای مترو آماده شود گزینه بهتر همانجا است اما الان مصلی را ترجیح می‌دهیم.

با تغییر محل نمایشگاه کتاب مردم بیشتری به مصلی آمدند
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایبنا, محمدتقی عرفان‌‍‌پور؛ رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی عنوان کرد: محل برگزاری نمایشگاه سی‌ویکم قطعا محل مناسب‌تری از شهرآفتاب است اما محل مناسبی برای نمایشگاه کتاب تهران نیست و به دلیل اینکه گزینه دیگری نداریم مجبوریم در این مکان باشیم.

  رئیس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی افزود: با توجه به موقعیت جغرافیایی مصلای امام خمینی (ره) و نزدیکی آن به مرکز شهر امسال جمعیت زیادی از نقطه‌های مختلف شهر به نمایشگاه کتاب تهران آمدند و بخش دانشگاهی از این تغییر مکان سود بیشتری برده است.

  وی ادامه داد: در کنار این موضوعات اگر زیرساخت‌های نمایشگاه سئول برای مترو آماده شود گزینه بهتر همانجا است اما الان مصلا را ترجیح می‌دهیم و اگر قرار باشد سال آینده انتخابی داشته باشیم و مکانی انتخاب کنیم مصلا تنها گزینه ما است.

  عرفان‌پور همچنین درباره مسایل و مشکلات ناشران دانشگاهی در نمایشگاه سی‌ویکم گفت: در این زمینه می‌توانم بگوییم ما تنها بخشی بودیم که  100 درصد زیر چادر جانمایی شده بودیم و بسیاری از همکاران ما از این موضوع راضی نبودند اما سعی کردیم فضای تبلیغاتی داشته باشند تا مردم به واسطه تبلیغات مراجعه کنند و خریدهایشان را انجام دهند.

  رییس هیات مدیره انجمن فرهنگی ناشران دانشگاهی یادآور شد: در این میان سرویس‌دهی در چادر مناسب و خوب نیست و به نظرم بهترین مکان شبستان است و باید سال آینده تمهیدی اندیشیده شود تا ناشران دانشگاهی که در طول این سال‌ها همواره در سازه‌های موقت بودند به این مکان منتقل شوند.

  وی تاکید کرد: امسال تعداد ناشران دانشگاهی نسبت به سال گذشته کمتر بود، 900 متر مربع کمتر فضا در اختیار داشتیم و حدود 50 ناشر کمتر حضور داشتند و درخواست‌کنندگان نسبت به سال گذشته کمتر بودند. ما نیز در انجمن با توجه به فضایی که در اختیار داشتیم به ناشران فضا دادیم.

  عرفان‌پور همچنین درباره آسیب بارندگی‌ها به بخش دانشگاهی توضیح داد: خوشبختانه بارندگی‌ها جدی نبود و خسارات و مشکلات اصلا قابل مقایسه با شهرآفتاب نبود. در حالی‌که در دو سال گذشته به دنبال بارندگی‌ها خسارات‌های زیادی در شهر آفتاب متوجه ناشران می‌شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه نمایشگاه
  • نمایشگاه صنعت گاز
  • نمایشگاه تخصصی مبلمان منزل و دکوراسیون داخلی شیراز
  • نمایشگاه بین المللى پزشکی
  • نمایشگاه مبلمان شهری
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  آخرین بروزرسانی ۴ ماه پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت