در تهران؛

آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه کشاورزی و غذایی

عصر نمایشگاه- بیست و پنجمین نمایشگاه صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته «ایران آگروفود ۲۰۱۸» در محل دائم نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش یافت.

آغاز به کار بزرگترین نمایشگاه کشاورزی و غذایی
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۴:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از خبرگزاری صداوسیما؛ در این نمایشگاه که با حضور مقامات وزارت جهاد کشاورزی ، وزارت صنعت ، معدن و تجارت و روسای سازمان و اتحادیه های مرتبط با محوریت تحقق شعار امسال و حمایت از کالای ایرانی برگزار شده است، بیش از هزار و 300 شرکت داخلی و خارجی از جمهوری اسلامی ایران و 31 کشور جهان حضور و مشارکت دارند.

  در نمایشگاه امسال و در کنار شرکت های داخلی کشورهای اسپانیا، اسلواکی، اتریش، امارات عربی متحده، اندونزی، انگلیس، ایتالیا، آلمان، برزیل، بلژیک، بلغارستان، پاکستان، تایلند، تایوان، ترکیه، چین، دانمارک، روسیه، ژاپن، سریلانکا، سوئیس، فرانسه، کانادا، کره جنوبی، کنیا، گرجستان، لهستان، لیتوانی، هلند، هند و یونان نیز حضور دارند.
  در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی ، مواد غذایی بیش از 760 شرکت و واحد تولیدی داخلی و 460 شرکت خارجی یا نمایندگی های آنها حضور داشته و جدیدترین کالاها، تولیدات و خدمات خود را ارائه کرده و در معرض دید علاقه مندان قرار داده اند.
  اهمیت نمایشگاه صنایع کشاورزی و غذایی تهران موجب شده تا تعداد زیادی از کشورها بصورت پاویون های رسمی کشوری و گروهی حضور یابند، بر این اساس 13 کشور اسپانیا، اتریش، ایتالیا، آلمان، برزیل، تایلند، ترکیه، چین ، دانمارک، فرانسه، لهستان، هلند و هند بصورت پاویون های رسمی در نمایشگاه امسال مشارکت دارند.
  حمایت از تولیدات داخلی، معرفی توانمندی و پیشرفت های کشورمان در حوزه کشاورزی و غذایی، ارتقاء سطح مبادلات تجاری کشورمان در جهت توسعه صادرات غیر نفتی، اشتغال و کارآفرینی، ارتقاء دانش و تبادل اطلاعات بین شرکت کنندگان در نمایشگاه، تشویق و ترغیب تولید کنندگان برای رقابت سالم و هدفمند در عرصه این صنعت،آشنایی شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان با آخرین دستآوردهای علمی و صنعتی حوزه کشاورزی و غذایی داخلی و خارجی و ایجاد فضا برای ارتباط مستقیم تولید کنندگان با مصرف کنندگان مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
  همزمان با برگزاری بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع کشاورزی، مواد غذایی، ماشین آلات و صنایع وابسته «ایران آگروفود 2018» چندین همایش و کنفرانس تخصصی در مباحث موضوعی نمایشگاه توسط متخصصان، کارشناسان و دست اندرکاران صنعت غذا و کشاورزی برگزار می شود.
  این نمایشگاه از امروز تا 11 تیر در فضایی به مساحت بیش از هفتاد و پنج هزار مترمربع در 25 سالن محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران و همچنین فضای باز نمایشگاهی برپا شده و هر روز از ساعت 10 تا 18 آماده بازدید علاقه مندان است.
  این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه صنایع کشاورزی و غذایی منطقه محسوب می شود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    آخرین بروزرسانی ۳ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت