مدیران خودرو

گرایش‌های اصلی صنعت نمایشگاهی در سال ۲۰۱۸

عصر نمایشگاه- جو مِیر، مدیر بازاریابی شرکت Showlite، نگاهی به روند صنعت رویدادها در سال ۲۰۱۸ انداخته است. یافته‌های وی را در اینجا می‌خوانید.

گرایش‌های اصلی صنعت نمایشگاهی در سال ۲۰۱۸
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۵ تير ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه»، می‌خواهم تمام پیش‌بینی‌ها و مقالات راجع به روند سال 2018 را که ابتدای سال در اخبار خواندم، اینجا خلاصه کنم. همیشه بررسی پیش‌بینی‌ها، امیدها و نگرانی‌های متخصصان جالب به نظر می‌رسد.   تشخیص زودهنگام روند آینده بسیار دشوار است و جای تعجب ندارد که پیش‌بینی‌های سال جاری بر فناوری متمرکز شده است تا شاهد افزایش سرعت پیشرفت‌ها در تمامی بخش‌های صنعت باشیم. اما عوامل دیگری نیز دخیل است که فکر می‌کنم ارزش این را دارند که به آنها اشاره شود. بنابراین، در این مقاله 6 روند صنعت رویداد در سال 2018 آورده شده است.
  فناوری
  همانطور که قبلا ذکر شد، فناوری با سرعت زیادی در حال پیشرفت است (به ویژه فناوری دیجیتال) و ما شاهد ارائه راه‌حل‌های تکنولوژیک در همه جا هستیم. رویدادها در حال حاضر در مقایسه با گذشته داده‌های دیجیتال بیشتری را تولید می‌کنند و رقابت بر سر کسب مفهوم ارزشمند تجاری، ورای محدودیت‌های مقررات حفاظت از اطلاعات عمومی (GDPR) است که در ماه می‌ سال پیش تاثیرگذار بود.
  مدیریت داده‌ها کاری تخصصی است و تصور می‌کنم که بخش خدمات در حال رشد ایجاد خواهد شد تا داده‌ها را در قالب سازگار با GDPR جمع‌آوری، تحلیل و مدیریت کند. این در حالی است که به نظر می‌رسد مقررات حفاظت از اطلاعات تردیدهایی را نسبت به پیشرفت فناوری در میان شرکت‌های صنعت رویداد ایجاد خواهد کرد.

  امنیت و ایمنی
  در حالی که امنیت و ایمنی همیشه اولویت اصلی متخصصان رویداد است، ماهیت سریعا تغییرپذیر تهدیدات امنیتی در سال 2017، کل صنعت را در حالت آماده‌باش قرار داده است. به طور اختصاصی، سالن‌ها تدابیر امنیتی خود را تقویت‌ و بر نیروی انسانی و تجهیزات سرمایه‌گذاری کرده‌اند تا از هرگونه تاخیر غیر‌ضروری جلوگیری شود. در پشت صحنه، سیستم‌های ESSA، AEV و AEO فرآیند مربوط به قانونی‌کردن رویه امنیتی را با همکاری دولت و بخش‌های قانونگذاری هماهنگ کرده‌اند.
  من فکر می‌کنم که فناوری دیجیتال برای کمک به امنیت صنعت (از طریق نظارت بر دسترسی و حرکت به سمت هوش مصنوعی و تشخیص رفتارهای مشکوک در دوربین‌های مدار بسته) پیشرفت خواهد کرد.

  محل برگزاری رویدادها
  سالن‌های بیشتری در سال 2018 رویدادهای خود را سازماندهی می‌کنند. ممکن است تقویم رویدادها سریعا پر شوند، اما همیشه شکاف وجود دارد و سالن‌هایی که در پی پر‌کردن برنامه خود هستند، توجه سازمان‌دهندگان رویداد را جلب می‌کنند؛ به این ترتیب، منابع خود را تقویت و شکاف‌های موجود را پر می‌کنند.
  سایر سالن‌ها با برگزارکنندگان معتبر مشارکت می‌کنند تا رویدادهای خود را با استفاده از دانش و تخصص محلی برای جذب بازدیدکنندگان برگزار کنند.

  ناپدید‌شدن پلاستیک‌های یکبار‌مصرف
  تغییرات بزرگ در شیوه‌های پایدار، با سیستم‌های BS8901 و ISO 20121، همچنان ادامه دارد. کیسه‌های پلاستیکی یکبار‌مصرف، فنجان‌های کاغذی- پلاستیکی، کارد و چنگال پلاستیکی و غیره همان راه بروشورهای کاغذی را طی خواهند کرد. برنامه «سیاره آبی» دیوید اتنبورو جای هیچگونه تردیدی را باقی نگذاشت که ضایعات پلاستیکی اثرات فاجعه‌باری را در اقیانوس‌ها باقی خواهد گذاشت و رفتار مناسب مردم در این زمینه بسیار راهگشا خواهد بود. تامین‌کنندگان نیز در ارائه گزینه‌های پایدار، تجزیه‌پذیر و عملی با هم رقابت خواهند کرد.

  رویدادهای منطقه‌ای
  تقسیم‌بندی صنعت رویداد سرعت بیشتری گرفته است و رشد رویدادهای محلی مخصوص گروه‌های علاقه‌مند نیز همچنان ادامه دارد. بخش خدمات رویداد در حال توسعه راه‌حل‌های کلیدی برای رویدادهاست‌ و برگزاری رویدادهای کوچک را، برای سازمان‌دهندگان (بدون توجه به این موضوع که آیا رویدادها قابلیت رشد برای سطح ملی را داشته باشند، یا خیر) آسان تر از همیشه کرده است. ناشران از کاهش هزینه ورود برای حمایت از برنامه‌های تلویزیونی و مجله مخصوص به رویداد استفاده می‌کنند و از قدرت جلسات چهره به چهره جهت تقویت و ترویج برندهایشان بهره می‌برند.

   

  نویسنده: نیکولا مک دونالد

  مترجم: فرزانه اسکندریان

  منبع: Exhibition News

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • نمایشگاه
  • ماهنامه نمایشگاه
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت