مدیران خودرو

بیست و پنجمین نمایشگاه کاشی و سرامیک تهران (۳)

آغاز بکار بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی وسرامیک

عصر نمایشگاه- بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی امروز با حضور مقامات وزارت صنعت، معدن و تجارت،تعدادی از نمایندگان مجلس، مقامات اتاق بازرگانی ایران و روسای انجمن ها مرتبط در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت و ده ها شرکت داخلی و خارجی از ایران و دیگر کشورهای جهان، توانمندی و تولیدات خود را به نمایش گذاشتند.

آغاز بکار بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی وسرامیک
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک؛ امسال در بیست و پنجمین نمایشگاه  بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران بیش از 200 شرکت داخلی و خارجی حضور و مشارکت دارند.

  بهنام عزیززاده رئیس ستاد اجرایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک گفت: این نمایشگاه امسال با محوریت حمایت از کالای ایرانی برگزار شد و بر این اساس تلاش کردیم شرکت های داخلی نسبت به سال های گذشته حضور مؤثرتری در نمایشگاه داشته باشند.
  وی اضافه کرد: این نمایشگاه در فضایی به مساحت حدود 30 هزار متر مربع، در 7 گروه کالایی؛ کاشی و سرامیک، ماشین آلات و تجهیزات، چینی بهداشتی، رنگ و لعاب، مواد اولیه، پخت سوم و شیرآلات، سرویس های بهداشتی، شرکتهای بازرگانی پخش کاشی و نشریات مرتبط و در 12 سالن نمایشگاهی محل دائمی نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد.
  رئیس ستاد اجرایی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک با بیان اینکه این نمایشگاه بزرگترین نمایشگاه کاشی و سرامیک کشور است،گفت: بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی تهران فرصت مغتنمی است تا تجار، انبوه سازان، طراحان، مهندسان، معماران وکاربران و همچنین دانشجویان رشته سرامیک بتوانند با طرح های جدید و آخرین دستآوردهای تولید کاشی و سرامیک و آشنا شوند.
  شناسایی بازارهای جدید صادراتی، افزایش صادرات، معرفی ظرفیت های بالقوه و بالفعل این بخش صنعتی کشور، برنامه ریزی برای حل مشکلات، موانع و نقاط ضعف موجود این صنعت، ایجاد بستر های مناسب برای سرمایه گذاری های داخلی و خارجی، ایجاد زمینه اشتغال و کارآفرینی، آشنایی دست اندرکاران با محصولات، نوآوری ها و ظرفیت های موجود، ایجاد فضای رقابتی سالم میان تولیدکنندگان داخلی برای ارتقاء کیفیت تولید و ایجاد ارتباط مستقیم میان تولیدکنندگان و مصرف کنندگان مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.
  بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کاشی، سرامیک و چینی بهداشتی از امروز تا 22 تیرماه هر روز از ساعت 10 صبح تا 18 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  دکه مطبوعات
  • نمایشگاه
  • ماهنامه نمایشگاه
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت