مدیران خودرو

وزیر ارشاد در زاهدان:

۴ نمایشگاه کتاب در سیستان و بلوچستان برپا می‌شود

عصر نمایشگاه- وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: پیش بینی شده امسال علاوه بر زاهدان در ۳ شهر دیگر سیستان و بلوچستان هم نمایشگاه کتاب دایر شود.

۴ نمایشگاه کتاب در سیستان و بلوچستان برپا می‌شود
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم، سید عباس صالحی شامگاه جمعه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در پاویون فرودگاه زاهدان برگزار شد، اظهار داشت: رفتار برخی سلبریتی‌ها در شبکه‌های اجتماعی با تجمعات اعتراضی در روزهای اخیر همزمان شده از این رو هر کاری که جامعه ایران را به بی نظمی بکشد به نفع کشور نخواهد بود و بهتر است به جای انتقاد و اعتراض آن را از طریق قانون پیش ببریم.

  وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: استان سیستان و بلوچستان از لحاظ ارتباط مرزی، تمدنی، طبیعت جفرافیایی جایگاه ویژه ای دارد توسعه فرهنگی و هنری استان  از چند طریق دنبال می‌شود تفاهم نامه ای که با این استان تنظیم شده یکی از این اقدامات است که 30 میلیارد تومان فضای مالی و نقدی آن است که علاوه بر تعهدات غیر نقدی در حوزه های متعددی قرار دارد.

  وی خاطرنشان کرد: در حوزه زیرساخت‌ها می‌توان به بحث تالار مرکزی شهر زاهدان، تئاتر شهر زاهدان، موزه هنرهای معاصر، گسترش و تاسیس کتابخانه ها در سطح استان، تکمیل و تجهیز مجتمع‌های فرهنگی و هنری در شهرهای مختلف استان و مواردی از این قبیل اشاره کرد که  با تحقق این تفاهم نامه امیدواریم شاهد گسترش  فضای فرهنگی و هنری استان باشیم.

  وی افزود: در تفاهم‌نامه فرهنگی که وزارت ارشاد با استانداری سیستان و بلوچستان امضا کرد پیش بینی شده امسال سه نمایشگاه کتاب علاوه بر زاهدان در سه شهر دیگر استان نیز برپا شود.

  وزیر ارشاد تصریح کرد: به نظر می رسد در این تفاهم‌نامه توسعه فرهنگ و هنر استان به عنوان یکی از گام‌های جدی باشد که امیدواریم شرایط عمومی فضایی را فراهم کند تا گام‌های بعدی را هم در این مسیر برداریم.

  صالحی با بیان اینکه برای مجوز مطبوعات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نگاه خاصی دارد، اظهار داشت: داشتن نشریات جزو حقوق شهروندی است و اگر تلاش کنیم که مجوز به کسانی داده شود که شرایط و شناخت اولیه را از نشریات دارند قطعا آزادی بیان در کشور خواهیم داشت.

  وی گفت: پاره ای از دلایل نظیر خرید و فروش مطبوعات و اجاره دادن امتیاز مطبوعات که سبب می‌شد مجوز های مطبوعات به سختی داده شود کاسته خواهد شد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت