مدیران خودرو

سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی با ۵۰۰ غرفه برگزار می شود

عصر نمایشگاه- معاون صنایع دستی کشور گفت: سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی شهریور ماه با بیش از ۵۰۰ غرفه در فضای ۸ هزار متر مربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی برگزار می شود.

سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی با ۵۰۰ غرفه برگزار می شود
نسخه قابل چاپ
پنجشنبه ۱۸ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایرنا ، پویا محمودیان اظهار داشت: سی امین نمایشگاه ملی صنایع دستی از تاریخ سوم تا نهم شهریور در محل دائمی نمایشگاهای بین المللی تهران همزمان با نمایشگاه فرش برگزار می شود.

  ** برپایی نمایشگاه های صنایع دستی و فرش به صورت هم زمان
  وی افزود: امسال دومین سالی است که این نمایشگاه هم زمان با نمایشگاه فرش برگزار می شود که این امر ثمرات بسیاری به خصوص در حوزه فروش برای خانواده صنایع دستی به همراه داشته است.
  محمودیان ادامه داد: سالن های 8، 9، 10 و 11 به علاوه مجموعه سالن های 25 نمایشگاه بین المللی به عرضه محصولات صنایع دستی از 31 استان اختصاص خواهد داشت.
  وی ابراز کرد: تفاوت محسوس این نمایشگاه با دیگر نمایشگاه های متداول در نمایشگاههای بین المللی، تعداد روز های بیشتر، یعنی هفت روزه بودن آن است.
  محمودیان اضافه کرد: سعی می کنیم ساعت بازدید را به گونه ای تنظیم کنیم که رضایتمندی غرفه داران و مردم مراجعه کننده را به همراه داشته باشد؛ ضمن اینکه ما امسال میزبان برخی از هیات های تجاری نیز خواهیم بود.
  وی تاکید کرد: دو ویژه برنامه امضای تفاهم نامه و رونمایی از یک پروژه مهم بخش خصوصی از دیگر برنامه های ما برای امسال است.

  ** امکانات و غرفه های رایگان برای مناطق زلزله زده و 10 استان محروم
  معاون صنایع دستی کشور گفت: روی تبلیغات شهری فضای مجازی و رسانه ای کار می کنیم و درباره حضور مقامات نیز هنوز اسامی دقیق مقام های اجرایی بازدیدکننده مشخص نشده، ولی دعوت نامه ها ارسال شده است.
  وی ابراز امیدواری کرد که در سال حمایت از کالای ایرانی، استقبال خوبی از طرف مردم صورت بگیرد و متقابلا رضایت آنها نیز فراهم شود.
  محمودیان تصریح کرد: به 10 استان محروم کشور و مناطق زلزله زده سرپل ذهاب و کرمانشاه امکانات و غرفه های رایگان اختصاص داده ایم. ضمن اینکه شهرها و روستاهای ملی و جهانی صنایع دستی هم از امکانات و امتیازات ویژه ای برخوردار خواهند بود.
  به گزارش ایرنا، بیست و نهمین نمایشگاه ملی صنایع دستی سال گذشته در همین محل با تعداد حدود 400 غرفه از سراسر کشور برگزار شد که بالغ بر هشتاد میلیارد ریال گردش مالی داشت.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت