نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" در کرمان گشایش یافت

عصر نمایشگاه- نمایشگاه پوسترهای برگزیده انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران با عنوان "سرو نقره‌ای" در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان گشایش یافت.

نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" در کرمان گشایش یافت
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از تسنیم، نمایشگاه پوسترهای برگزیده انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران با عنوان "سرو نقره‌ای" شامگاه امروز با حضور وحید محمدی معاون امور هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کرمان و جمعی از هنرمندان در موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان گشایش یافت.

  میثم ثمررخی مدیر موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمان اظهار‌داشت: موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان شامل گنجینه‌ای غنی و دیدنی از هنرهای معاصر و آثار ارزشمندی از هنرمندان ایرانی و خارجی است.

  وی با اشاره به اینکه موزه در یک فعالیت جدید اقدام به برگزاری نمایشگاه‌های جانبی کرده تا رونق ویژه‌ای به بازدید موزه هنرهای معاصر صنعتی بدهد و بتوانیم مخاطبان موزه را افزایش بدهیم گفت: در این راستا برگزاری نمایشگاه‌های کیفی در قالب نمایشگاه‌های گروهی برای هر رشته هنری پیش‌بینی شده است.

  مدیر موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان با بیان اینکه به‌عنوان مثال در فروردین امسال نمایشگاه "به تماشای بهار" که سالانه نقاشی بود برگزار شد افزود: در مهرماه نیز که سالانه خوشنویسی است نمایشگاهی با موضوع آثار خوشنویسی برگزار شد.

  وی با اشاره به اینکه در حوزه گرافیک نیز دو سال است که با همکاری انجمن گرافیک استان کرمان و خانه گرافیک کرمان نمایشگاه‌هایی برگزار شد و یکی از آنها نمایشگاه همین نمایشگاه "سرو نقره‌ای" است خاطرنشان کرد: نمایشگاه سرو نقره‌ای در واقع سالانه‌‌ای است که انجمن صنفی طراحان ایران از آثار برگزیده‌ای که اعضای انجمن از سراسر کشور برای آن ارسال می‌کنند، برگزار کرده است.

  ثمررخی با بیان اینکه این آثار در حوزه‌های مختلف گرافیکی است که نمایشگاه در کرمان مجموعه پوسترهای برگزیده این دو سالانه است گفت: در نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" 95 پوستر از 70 هنرمند برگزیده کشور به نمایش عمومی گذاشته شده است.

  وی با اشاره به اینکه کارگاه‌های تخصصی ویژه این نمایشگاه نیز با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی در محل نمایشگاه برگزار می‌شود افزود: نمایشگاه پوستر از 19 تا 25 آبان‌ماه جاری در محل موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان دایر است.

  مدیر موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان ساعت بازدید نمایشگاه پوستر "سرو نقره‌ای" در کرمان را صبحها از ساعت 9 تا 14 و عصرها از ساعت 16 تا 18 عنوان کرد.

  به گزارش تسنیم موزه هنرهای معاصر صنعتی کرمان در محل خیابان شریعتی، حدفاصل چهارراه سمیه و چهارراه ولی‌عصر(عج) واقع است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت