مدیران خودرو

معرفی کارآفرینان برتر و محصولات نوآورانه در نمایشگاه "اشتغال و توسعه کارآفرینی"

عصر نمایشگاه- چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی و ششمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی امروز با معرفی کارآفرینان برتر و محصولات نوآورانه و کارآفرینانه در حوزه‌های مختلف در هتل پارس مشهد آغاز به کار کرد.

معرفی کارآفرینان برتر و محصولات نوآورانه در نمایشگاه "اشتغال و توسعه کارآفرینی"
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۳:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، مرتضی تشکری امروز 27 آبان ماه در نمایشگاه چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی و ششمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی که در هتل پارس مشهد برگزار شد، اظهار کرد: نمایشگاه توسعه اشتغال و کارآفرینی استان طی سه روز در هتل پارس مشهد در حال برگزاری است؛ محور اصلی این نمایشگاه معرفی کارآفرینان و معرفی محصولات نوآورانه و کارآفرینانه است.

  وی با اعلام اینکه 22 مرکز علمی کاربردی از سطح استان خراسان رضوی در این نمایشگاه مشارکت دارند، اضافه کرد: علاوه بر مراکز علمی کاربردی از 25 شرکت و موسسه و بنگاه اقتصادی نیز در این نمایشگاه حضور دارند که طبیعتا این پیوند فضای حمایتی خوبی را برای فارغ التحصیلان و متقاضیان اشتغال ایجاد می‌کند.

  رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی در این نمایشگاه رشته شغل‌ها، رشته‌های دانشگاهی، مشاغل خانگی، کارآفرینان برتر، مولدان کسب و کار دانشگاهی و دستاوردهای پژوهشی مراکز علمی کاربردی ارائه می‌شود. دانشجویان و مدرسان مراکز علمی کاربردی استان و فعالان کسب و کاری که با مراکز علمی کاربردی مرتبط هستند، در نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی حضور دارند.

  تشکری، نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی را فضایی مطلوب برای فرهنگ‌سازی، تبلیغ و اطلاع‌رسانی در حوزه کسب و کار و کارآفرینی توصیف کرد و گفت: ما سعی کردیم در این نمایشگاه دستاوردها و کارآفرینان برتر خود را برای جوانان و داوطلبین اشتغال معرفی کنیم.

  وی با بیان اینکه در حال حاضر 6 مرکز رشد در دانشگاه علمی کاربردی خراسان رضوی در حوزه صنعت و خدمات اجتماعی فعال هستند، خاطرنشان کرد: در کلینیک مشاوره اشتغال و کارآفرینی دانشگاه جامع علمی کاربردی، کارآفرینان موفق به جوانان مشاوره می‌دهند که این اقدامات می‌تواند آغازی برای فعالیت‌های اقتصادی جوانان و توسعه کسب و کار آنان باشد.

  رییس دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی تصریح کرد: ششمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی امروز با مشارکت 20 مرکز علمی کاربردی از استان‌های مختلف کشور افتتاح شد. از بیش از 800  اثری که به این جشنواره ارسال شده 81 اثر برگزیده شده است که فردا از آن‌ها تقدیر خواهد شد.                                                                                                                                                                                                                      

  تشکری با اشاره به اینکه دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی به مدت سه روز میزبان جشنواره حرکت درون دانشگاهی علمی کاربردی از استان‌های مختلف کشور است، ادامه داد: این جشنواره مرحله اول جشنواره ملی دانشگاه جامع علمی کاربردی حرکت محسوب می‌شود.

  وی یادآور شد: محور اصلی جشنواره حرکت فعالیت‌های علمی و دانشجویی به خصوص انجمن‌های علمی در بخش‌های مختلف است. امیدواریم این جشنواره موجب ایجاد نشاط و پویایی در میان دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی شود.

  بر اساس این گزارش، چهارمین نمایشگاه اشتغال و توسعه کارآفرینی و ششمین جشنواره درون دانشگاهی حرکت دانشگاه جامع علمی کاربردی خراسان رضوی از 27 آبان ماه در هتل پارس مشهد آغاز به کار کرده و تا 29 آبان ماه ادامه دارد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    • نمایشگاه ۲۲
    آخرین بروزرسانی ۶ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت