با حضور معاون وزیر کشاورزی و استاندار خوزستان صورت گرفت؛

گشایش نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و دامپزشکی در اهواز

عصر نمایشگاه- با حضور معاون وزیر کشاورزی و استاندار خوزستان هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده‌ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی در اهواز گشایش یافت.

گشایش نمایشگاه بین‌المللی صنایع کشاورزی و دامپزشکی در اهواز
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایلنا، با حضور کامبیز عباسی و غلامرضا شریعتی هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی در اهواز افتتاح شد.

  این نمایشگاه با حضور مؤسسه‌های داخلی و نمایندگان شرکت‌های خارجی با رویکرد حمایت از تجارت کشاورزی، دامپروری و تولیدات آن از طریق حضور در نمایشگاه و حمایت از هر دو اهرم تجارت و تولید با رویکرد علمی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خوزستان که 84 درصد در حوزه کشاورزی و 16 درصد در حوزه دامپروری هستند، برگزار شده است.

  در هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی شرکت‌کنندگانی از استان‌های خراسان رضوی، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، البرز، همدان، مازندران، اصفهان، قزوین، خوزستان، قم، یزد، مرکزی، گلستان، فارس، کردستان، اردبیل، چهار محال بختیاری، کرمان و کرمانشاه حضور دارند.

  ارائه توانمندی‌های مؤسسه‌ها، معرفی کالا یا خدمات جدید، ایجاد ارتباط موثر، تحقیق بازار و بازاریابی، ورود به بازارهای جدید، اخذ سفارش از مشتریان جدید، روابط عمومی و ایجاد آگاهی، اخذ سفارش از مشتریان موجود، تبادل اطلاعات و تجربیات، گسترش کانال‌های توزیع و ایحاد نمایندگی، اخذ سفارش و فروش فوری، قیمت گذاری کالا و خدمات موسسه خود و رقیب شناسی و ... از جمله شاخص‌ها و اهدافی است که در روند برگزاری این نمایشگاه مدنظر است.

  هشتمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع و ماشین‌آلات کشاورزی، نهاده ها، آبیاری و آبرسانی، دام، طیور، شیلات، آبزیان و دامپزشکی تا 12 اسفند ماه در محل نمایشگاه بین‌المللی اهواز و از ساعت 15 الی 21 پذیرای علاقمندان است.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت