مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان خبر داد:

پیش‌بینی ۵۱ رویداد نمایشگاهی با تمرکز بر رونق تولید در اصفهان

عصر نمایشگاه- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان از پیش‌بینی برگزاری ۵۱ عنوان نمایشگاهی طی سال ۹۸ در این استان خبر داد و گفت: در برنامه‌ریزی این نمایشگاه‌ها به توسعه تولیدات داخلی توجه ویژه‌ای شده است.

پیش‌بینی ۵۱ رویداد نمایشگاهی با تمرکز بر رونق تولید در اصفهان
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۰:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری عصر نمایشگاه به نقل از اداره رسانه شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان، علی یارمحمدیان با اشاره به اینکه نشانه‌های توسعه کسب و کارها و تولیدات داخلی در سال جدید بیش از پیش ظاهر می‌شود، افزود: حضور در نمایشگاه‌ها، جنبه مهمی از پیش‌برد فروش را در بر می‌گیرد و این فرصت را فراهم می‌آورد که ضمن به معرض نمایش گذاشتن تولیدات و خدمات، مشتریان بالقوه نیز شناسایی شوند؛ با این اتفاق، افزایش فروش، افزایش تولید را به دنبال خواهد داشت و به رونق کسب و کار خواهد انجامید.
  وی با تاکید بر نقش تاثیرگذار نمایشگاه بر توسعه کسب و کار و اقتصاد، تصریح کرد: هیچ‌یک از وسایل ارتباط جمعی مانند نمایشگاه دارای کارکرد چند بعدی نیستند؛ در نمایشگاه می‌توان علاوه بر جذب مشتریان جدید و بهبود مناسبات با مشتریان فعلی، از تغییرات در ترکیب و رفتار آنها اطلاع پیدا کرد و ضمن تماس مستقیم با خریداران، اطلاعات مورد نیاز در زمینه‌هایی چون کیفیت کالا، روش یا طریقه کار با آن، خدمات پس از فروش و... را در اختیار آنها گذاشت.
  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان با تاکید بر اینکه رسالت نمایشگاه، بسیار والاتر از ایجاد دسترسی به مصرف‌کننده نهایی است، ادامه داد: رسالت اصلی نمایشگاه، تقویت و بهبود سیستم توزیع، تسهیل ارتباطات تجاری و رونق مبادلات است؛ خدمتی که نمایشگاه به سیستم توزیع می‌کند، بسیار فراتر از آن است که به عنوان یک مرکز خرید و فروش تلقی شود.
  وی در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به اینکه شرکت نمایشگاه‌‌های بین‌المللی استان اصفهان در سال جدید توجه ویژه‌ای به بخش خصوصی داشته است، گفت: برگزاری تعداد بسیار زیادی از نمایشگاه‌های امسال اصفهان به شرکت‌های خصوصی برگزار کننده نمایشگاه واگذار شده تا شاهد برگزاری نمایشگاه‌های با کیفیت، بهتر و مخاطب‌پسندتر باشیم؛ به این صورت، بخش خصوصی را برای کمک به توسعه و رونق فعالیت‌های اقتصادی بخش خصوصی به کار گرفته‌ایم تا شاهد ایجاد رونق در کسب و کار باشیم.
  یارمحمدیان سال 1398 را یک سال سخت اقتصادی عنوان کرد و بیان داشت: در شرایطی که بسیاری از کارشناسان، سال جدید را یک سال حساس و مهم از نظر اقتصادی دانسته‌اند، اعتقاد راسخ داریم که می‌توان با استفاده از فرصت‌های صنعت نمایشگاهی، شرایط بسیار مطلوبی برای توسعه و رونق کسب و کارها فراهم آورد؛ بنابراین با تمام توان، تلاش می‌کنیم شرایط لازم برای فعالان اقتصادی را فراهم آوریم.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت