مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین خبر داد

برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و خدمات ورزشی در قزوین

عصر نمایشگاه- مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین گفت: چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و خدمات ورزشی ۴ تا ۷ خردادماه در قزوین برگزار می‌شود.

برگزاری چهارمین نمایشگاه تخصصی تجهیزات و خدمات ورزشی در قزوین
نسخه قابل چاپ
شنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۸:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از تسنیم ، هادی نیک‌فطرت اظهار  داشت: چهارمین نمایشگاه  تخصصی تجهیزات و خدمات ورزشی با حضور مشارکت‌کنندگان مختلفی  به مدت چهار روز چهارم تا هفتم خردادماه امسال در قزوین برگزار می‌شود.

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین عنوان کرد: این نمایشگاه در فضایی به مساحت  دو هزار مترمربع  با حضور بیش از  18 مشارکت‌کننده در قزوین برگزار می‌شود.

  نیک‌فطرت با اشاره به اهداف برگزاری چهارمین نمایشگاه  تخصصی تجهیزات و خدمات ورزشی در قزوین، بیان کرد: از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می‌توان به ایجاد فضای رقابتی بین مشارکت‌کنندگان، برقراری ارتباط مستقیم بین تولیدکننده و مصرف‌کننده، ارائه آخرین دستاوردها و تکنولوژی‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی اشاره کرد.

  وی افزود: آشنایی مردم با آخرین تولیدات، ایجاد فضاهای رقابتی به منظور افزایش تنوع انتخاب و ایجاد دسترسی بهتر به کالاهای مورد نیاز‌ از جمله دیگر  اهداف برگزاری نمایشگاه تجهیزات و خدمات ورزشی در استان قزوین است.

  نیک‌فطرت خاطرنشان کرد: مشارکت‌کنندگان این نمایشگاه از استان‌های تهران، قزوین، اصفهان ، آذربایجان شرقی و دیگر استان‌های کشور هستند.

  مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان قزوین، هیئت‌های ورزشی مختلف همچون تنیس و تکواندو  نمایندگی‌ها و مراکز تولیدکننده و عرضه‌کننده تجهیزات و خدمات ورزشی در این نمایشگاه غرفه‌هایی دارند.

  وی افزود:چهارمین نمایشگاه تجهیزات و خدمات ورزشی در مدت برگزاری از ساعت 16 الی 22 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان قزوین واقع در بلوار امام خمینی(ره) جنب صدا و سیما برای بازدید عموم دایر است.

   

  جهت دریافت آخرین اخبار از طریق تلگرام به کانال اختصاصی عصر نمایشگاه (http://telegram.me/asrenamayeshgah) بپیوندید. برای دریافت آخرین نسخه از نرم افزار تلگرام اینجا را کلیک کنید.

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو

  دانلود با کیفیت