تنها پیام روز جهانی نمایشگاه ها ۲۰۲۰:

نقش کلیدی نمایشگاه ها برای بازسازی اقتصاد

عصر نمایشگاه- مراسم روز جهانی نمایشگاه ها(GED) همه ساله در اولین چهارشنبه ماه ژوئن برگزار می شود. روز جهانی نمایشگاه ها GED۲۰۲۰ مصادف با ۳ ژوئن ۲۰۲۰ ( ۱۴ خرداد ۱۳۹۹) خواهد بود.

نقش کلیدی نمایشگاه ها برای بازسازی اقتصاد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از انجمن جهانی صنعت نمایشگاهی، روز جهانی نمایشگاه ها برای همه کسانی که علاقه مند به افزایش محبوبیت صنعت نمایشگاهی در ابعاد منطقه ای و جهانی هستند بسیار جذاب است. در دوره های قبلی ، این ابتکار عمل هزاران نفر از فعالان این صنعت را در سراسر  به جنب و جوش واداشته است.

  برای بیشترین تأثیر گذاری ممکن ، روز جهانی نمایشگاه ها امسال فقط روی یک پیام متمرکز خواهد شد: "نقش کلیدی نمایشگاه ها برای بازسازی اقتصادها"

  روز جهانی نمایشگاه ها 2020 بر روی ایده ارتباط ، ارتباط مجدد ، شروع و بازسازی جوامع و اقتصادها متمرکز خواهد شد. ما می خواهیم این پیام را تبلیغ کنیم که نمایشگاه های چهره به چهره سریعترین راه برای برقراری ارتباط مجدد با بازار شما است و این که ارتباطات در نمایشگاه ها منجر به تجدید اقتصاد خواهد شد.

  یوفی از همه افراد در صنعت نمایشگاهی دعوت می کند تا در این جشن شرکت کنند تا نمایشگاه ها را به عنوان سریع ترین سکوهای تجاری هر چه بیشتر تبلیغ کنند. ما می خواهیم نشان دهیم که چگونه ارتباطات در نمایشگاه ها به ساخت جهان ما کمک می کند. برای مشارکت به ما درباره این موارد بگویید:

     - محصولاتی که در یکی از رویدادهای شما رونمایی شده اند
     - معاملات بزرگ تجاری که انجام شدند
      - افرادی تاثیر گذاری که ملاقات و ارتباط برقرار کردند
      -حرکاتی که آغاز شده است
      - نقل قول ها ، فیلم ها ، توصیفات و یا عکس های مقامات دولتی که در یک رویداد شرکت کرده اند
  - هر راه دیگری که می خواهید حمایت خود را از صنعت نمایشگاه به صورت خلاقانه نشان دهید
  - برای مشارکت از کانال های رسانه های اجتماعی (فیس بوک ، توییتر ، لینکدین و یوتیوب) استفاده کنید.
  - همه فعالیت ها و ابتکارات را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید و از آن برای ایجاد انگیزه در همکاران و دوستان خود استفاده کنید.
  شما می توانید تصاویر GED ، اینفوگرافیک ها ، آرم ها و اطلاعات را در منابع آنلاین پیدا کنید که مرتباً به روز می شود.این اطلاعات به شما کمک می کنند تا کارهای خود را برنامه ریزی کنید. تصاویر ، آرم ها و راهنمایی رسانه های اجتماعی را می توان در کارزارها و فعالیتها استفاده کرد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۷ ماه پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت