اتصال نمایشگاه بین‌المللی به مترو

عصر نمایشگاه- شهردار تهران از اتصال نمایشگاه بین المللی به شبکه مترو خبر داد.

اتصال نمایشگاه بین‌المللی به مترو
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایلنا، پیروز حناچی، شهردار تهران در مراسم گشایش و بهره برداری از پروژه های شهری منطقه 2  گفت: نیمه نخست شهریور هفته دولت و یادآور شهیدان رجایی و باهنر است. امسال آخرین سال قرن حاضر است و سده ای را پشت سر می گذاریم که پر از ماجراها و اتفاقات نادر و متفاوت است؛ از جنگ جهانی اول گرفته تا اتفاقاتی که امروز در جهان شاهد آنیم. امیدوارم قرن آینده دارای اتفاقات بهتری باشد. ما هم برنامه مفصلی برای تهران 1400 داریم که به زودی اعلام خواهیم کرد.
  حناچی در ادامه گفت: شهرداری تهران یک سازمان اجتماعی است و همه پروژه‌ها و کارهایی که در آن انجام می‌شود را باید از نظر ابعاد اجتماعی بررسی کرد در غیر این صورت ممکن است پروژه ها را با هزینه های زیاد اجرا کنیم و باعث اتلاف منابع شود.
  شهردار تهران در ادامه گفت: در شهر نباید همه چیز عمرانی باشد؛ چه بسا پروژه های بزرگی افتتاح شد اما تاثیر چندانی نگذاشت و چه پروژه های کوچک که تاثیر زیاد داشتند. در هفته‌ای که گذشت ما پروژه ای را بهره برداری کردیم که بزرگ نبود اما به قلمرو عمومی اضافه می کرد و قرار بود در مدیریت قبل آنجا یک هایپرمال ساخته شود اما مردم آنجا دوست داشتند آنجا یک تفرجگاه شود که همین اتفاق هم افتاد.
  حناچی ادامه داد: دوره‌ای که در وزارتخانه و عضو کمیسیون ماده پنج بودم در سال 93 شهردار وقت اعلام کرد که میزان بازدید از پل طبیعت بیشتر از برج میلاد شده است، من آنجا گفتم که این اتفاق یک پیام دارد، اگر خلاقیت و جاذبه را در پروژه ها در نظر بگیریم ممکن است در برخی تصمیمات تجدید نظر کنیم و به دنبال ایده های خلاقانه و نه تقلیدی باشیم. اگر صرفا به دنبال تغییر باشیم ضرر خواهیم کرد.
  او به یکی از پروژهای افتتاح شده امروز اشاره کرد و گفت: نمادی که امروز در میدان صنعت افتتاح شد تقلیدی از یک پروژه بود که در کوالالامپور اجرا شده بود با این تفاوت که در پروژه کالامپور خلاقیت، نوآوری و نگاه زیست محیطی لحاظ شده بود.
  شهردار تهران در ادامه گفت: در منطقه 2 پروژه های دیگری نیز اجرا می شود. از جمله آنها پروژه بهسازی رود دره اوین از پایین روستای اوین تا بوستان گفتگو و تبدیل آن به قلمرو عمومی است.
  او افزود: در کلنگ زنی روز سه شنبه هم دو اتفاق در این منطقه خواهد افتاد که یکی از آنها اتصال نمایشگاه بین المللی به شبکه مترو و همچنین اتصال منطقه 22 به شبکه ریلی است. همچنین بنا داریم بوستان گفتگو را تا حدود بزرگراه هاشمی رفسنجانی ادامه دهیم. این پارک هم اکنون تا همت آماده افتتاح است و تا ملاصدرا هم هیچ مشکل جدی ندارد و بعد از آن هم به زودی حل خواهد شد.
  حناچی در بخش دیگری از سخنان خود و سلامت روان جامعه تاکید کرد و گفت: با توجه به شیوع کرونا این موضوع جدی تر تلقی می شود و تلاش ما بر مبنای پیشگیری پیش از وقوع بیماری است که همکاران من در شرکت شهر سالم این موضوع را پیگیری می کنند.
  براساس گزارش پایگاه خبری شهر، شهردار تهران در بخش دیگری از سخنان خود گفت: یکی از پروژه هایی که امروز افتتاح شد مناسب‌سازی معابر بود. این پروژه در راستای شعار «تهران؛ شهری برای همه» است؛ همه ساکنان و شهروندان این شهر باید بتوانند از همه نقاط شهر استفاده کنند. این حق آنهاست.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت