نمایشگاه های بین المللی آب و برق تهران میزبان متخصصان

عصر نمایشگاه- بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران فردا (سه‌شنبه) با حضور وزیر نیرو در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران آغاز به‌کار می‌کند.

نمایشگاه های بین المللی آب و برق تهران میزبان متخصصان
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۶:۰۰

  به‌گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت نیرو، بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق که دارای مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا است، از 23 تا 26 دی‌ماه جاری در هشت سالن نمایشگاهی در فضایی بالغ بر 800 متر مربع شامل 12 هزار و 945 متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و 12 متر مربع فضای سرپوشیده خارجی و شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران در همین تاریخ و در دو سالن نمایشگاهی در فضای دو هزار و 400 متر مربع فضای سرپوشیده داخلی و 100 متر فضای باز، برگزار می‌شود.

  آئین افتتاح این نمایشگاه روز سه‌شنبه 23 دی‌ماه با حضور وزیر نیرو، معاونان و مدیران ارشد صنعت برق و آب و فاضلاب کشور و تعدادی از میهمانان خارجی برگزار خواهد شد.
  همچنین دراین نمایشگاه‌ها که با مجوز ستاد ملی مقابله با کرونا از ساعت 9 تا 17 برای بازدید دایر است، تمامی ضوابط، شرایط و تمهیدات لازم برای پیشگیری از ابتلا به کرونا پیش‌بینی شده و فقط برای بازدیدکنندگان تخصصی و فعالان اقتصادی صنعت آب و برق دایر و امکان بازدید عمومی ندارد.
  براساس برنامه‌ریزی صورت گرفته در این دوره از نمایشگاه‌ها که با حضور 275 شرکت داخلی و خارجی برپا می‌شود، 200 شرکت‌کننده در بیستمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت برق ایران و بیش از 75 شرکت‌کننده در شانزدهمین نمایشگاه تخصصی بین‌المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران حضور دارند.
  قرار است در نمایشگاه تخصصی صنعت برق ایران کالاهایی در بخش‌های روشنایی، گروه سیم و کابل، تابلوسازان، تجهیزات برقی، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، خطوط انتقال، کارفرما، مشاوران و پیمانکاران عرضه شود.
  همچنین درشانزدهمین نمایشگاه تخصصی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب ایران نیز کالاهایی در بخش‌های لوله و اتصالات پلیمری، تصفیه، فیلتراسیون و آب شیرین‌کن، لوله و اتصالات و شیرآلات، کارفرما، مشاوران، پیمانکاران، اتوماسیون و سیستم‌های ابزار دقیق، سیستم‌های اندازه‌گیری و تجهیزات آزمایشگاهی و آب و فاضلاب، تجهیزات صنعتی، لوله و اتصالات به نمایش گذاشته خواهد شد.
  طبق اعلام ستاد برگزاری نمایشگاه‌های صنعت آب و برق، در حاشیه این رویداد بین‌المللی سه کارگاه آموزشی پیرامون بحث‌های روز صنعت آب، برق و همسو با اهداف برگزاری نمایشگاه برپا می‌شود.

  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو

    دانلود با کیفیت