تماشاگر جدیدترین آثار هنرهای تجسمی در روزهای گرم تابستان باشید

عصر نمایشگاه- هنرمندان هنرهای تجسمی در روزهای گرم تابستان با نمایش جدید‌ترین آثارشان میزبان علاقه مندان به این هنر‌ها هستند.

تماشاگر جدیدترین آثار هنرهای تجسمی در روزهای گرم تابستان باشید
نسخه قابل چاپ
جمعه ۱۸ تير ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصرنمایشگاه» به نقل از ایلنا، دوستداران هنرهای تجسمی می‌توانند با مراجعه به نمایشگاه‌های انفرادی و گروهی تازه‌ترین آثار این هنرمندان را مشاهده کنند.

  گالری اعتماد یک نمایشگاه گروهی مجسمه آدله فرزیندر و صفا حسینی با عنوان «ورودی» از جمعه هجدهم تیرماه افتتاح می‌شود. علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه تا 29 تیرماه به گالری اعتماد یک واقع در  نیاوران، میدان یاسر، خیابان یاسر، خیابان موسوی، خیابان بوکان، دوراهی سمت راست، پلاک 4 مراجعه نمایند.

  گالری اُ . نمایشگاه انفرادی طراحی ایمان ایزدی نیا با عنوان «جمع جبری صفر» در گالری اُ به نمایش در می‌آید.علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس؛ خیابان ویلا (نجات الهی) - کوچه خسرو- پلاک 46 از تاریخ 18 تا 29 تیرماه مراجعه کنند.

  گالری اُ نمایشگاه انفرادی طراحی سپیده بهروزیان با عنوان «درخت ناکام» از روز جمعه 18 تیرماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا 29 تیرماه در گالری اُ واقع در خیابان ویلا (نجات الهی) - کوچه خسرو- پلاک 46 میزبان علاقه مندان خواهد بود.

  گالری اُ نمایشگاه انفرادی چاپ دستی میلاد فیروزفر با عنوان «زبان زمان» از جمعه هجدهم تیرماه در گالری اُ افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا 29 تیرماه در این گالری به آدرس خیابان ویلا (نجات الهی) - کوچه خسرو- پلاک 46 ادامه دارد.

  گالری شیرین 2 نمایشگاه گروهی نقاشی باعنوان «انعکاس» به کیوریتوری سعید احمدزاده در گالری شیرین برگزار می‌شود. علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه از 4 تا 23 تیرماه به آدرس؛ خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، پلاک 5 می‌توانند مراجعه کنند.

  نگارخانه سهراب نمایشگاه عبدی اسبقی با عنوان «استحالهٔ بین واقعیت و حقیقت» از 11 تیرماه به نمایش درمی‌آید. علاقه‌مندان به این نمایشگاه تا 22 تیرماه در نگارخانه سهراب به آدرس؛ خیابان خرمشهر، خیابان شهید عربعلی، کوچه سوم، ضلع جنوب غربی میدان سوم نیلوفر، پلاک 5، واحد1 مراجعه کنند.

  گالری آس نمایشگاه پوسترهای اورجینال سینمای جهان از سال‌های ١٩4۰ تا ١٩٧۰ برای نخستین بار در ایران؛ ساعت 20 یکشنبه شب یکشنبه ٢٣ خرداد ماه جاری در گالری «آس» تهران افتتاح شد و این قابلیت فراهم شده است که علاقمندان بتوانند در کنار دیدن این آثار ارزشمند سینمایی، از طریق هدفون؛ آنونس، تیزر، سکانس برگزیده و یا دیالوگ‌های این فیلم‌های خاطره‌انگیز سینما را گوش دهند و از آن لذت ببرند. این نمایشگاه تا 23 تیر ماه در گالری آس واقع در خیابان شریعتی، بالا‌تر از پل رومی، جنب بانک پارسیان، پلاک 1831 ادامه دارد.

  گالری شیرین نمایشگاه چیدمان هیوا علیزاده با عنوان «پینگ و پُنگ» از 11 تیرماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا 23 تیرماه در گالری شیرین به آدرس؛ خیابان کریمخان زند، خیابان سنایی، کوچهٔ سیزدهم، پلاک5 میزبان علاقه‌مندان است. فرشاد هوشیار درباره این نمایشگاه می‌گوید: هیوا علیزاده ذهنى بازیگوش دارد! گویى جهان اطرافش را از راه بازى بازشناسى مى‌کند تا آنچه پدید مى‌آورد را با ما شریک شود. این بار ذهن او خود بازى را به چالش بازى مى‌کشاند و با «پینگ و پُنگ» مارا هم به میز بازى دعوت مى‌کند، شاید بازى بهترى بسازیم! دست کم او با پینگ آغاز کرده است...

  گالری 26 نمایشگاه عکس علی بابازاده با عنوان «تمنوس» به نمایش درمی‌آید. این نمایشگاه از یازدهم تا 24 تیرماه در گالری 26 به آدرس، فرمانیه شرقی، خیابان سلمان‌پور‌ ظهیر، شماره 26، واحد 3 میزبان علاقه‌مندان است.

  گالری زیرزمین دستان نمایشگاه برادران مجتبی، مرتضی و سینا قاسمی شیلسر باعنوان «اتاق قرمز» در گالری زیرزمین دستان به نمایش در آمده است. این نمایشگاه که از یازدهم تیرماه افتتاح شده تا بیست و ششم ادامه دارد. علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به گالری زیرزمین دستان واقع در خیابان فرشته، خیابان بیدار، پلاک 6 مراجعه کنند. گالری اعتماد دو نمایشگاه انفرادی نقاشی آزاده غضنفری با عنوان «پیدا و پنهان» از 18 تیرماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا 29 تیرماه در گالری اعتماد دو واقع در نیاوران، میدان یاسر، خیابان یاسر، خیابان موسوی، خیابان بوکان، دوراهی سمت راست، پلاک4 ادامه دارد.

  گالری برسام نمایشگاه گروهی خطاطی و خوشنویسی مریم حسین‌آبادی، بتول ثابتی، آذر جهانیان، زهرا مهدوی و حمید حمیدی‌زاده با عنوان «زرنگاره» از11 تا 22 تیرماه برگزار می‌شود. علاقه مندان می‌توانند برای بازدید از این نمایشگاه به آدرس؛ خیابان ولیعصر، بالا‌تر از خیابان زرتشت، نرسیده به خیابان فاطمی، خیابان پرستو، پلاک 22، واحد1 مراجعه کنند.

  گالری طراحان آزاد نمایشگاه انفرادی عکاسی پویان جلیلون با عنوان «وضعیت (1)» از 11 تیرماه به نمایش درآمده است. این نمایشگاه تا 22 تیرماه در گالری طراحان آزاد به آدرس؛ خیابان ولیعصر (عج)، خیابان فتحی شقاقی، میدان سلماس، پلاک5 میزبان علاقه مندان است. نگارخانه مینا نمایشگاه گروهی نقاشی با عنوان «تجلیلی بر پیشکسوتان تجسمی» به کیوریتوری پژمان نوروزی از 18 تیرماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا بیست و سوم تیرماه در نگارخانه مینا به آدرس؛ خیابان پاسداران، گلستان دوم (فلاح‌زاده) شماره 120 ادامه دارد.

  گالری هنر امروز نمایشگاه انفرادی نقاشی و ویدئو‌آرت فرهاد پیلان جواهریان از 18 تا 29 تیرماه برگزار می‌شود. این نمایشگاه در گالری هنر امروز واقع در خیابان میرداماد (غرب به شرق)، نرسیده به خیابان شریعتی، رودبار شرقی (به سمت جنوب)، نبش کوچه لشگرک، شماره نوزده، طبقه سه میزبان علاقه مندان است.

  گالری سهراب 2 نمایشگاه نقاشی حمید هادی‌نژاد با عنوان «واقعیت به شکلی دیگر» از 18 تیرماه افتتاح می‌شود. این نمایشگاه تا بیست و نهم در گالری سهراب واقع در  بزرگراه چمران، خیابان اوین، ابتدای خیابان شهید کچویی، پلاک 11، واحد 1 ادامه دارد.

  گالری گلستان نمایشگاه انفرادی زیور آلات سوسن مستوفی در گالری گلستان به نمایش درمی آید. این نمایشگاه از 18 تا 23 تیرماه در این گالری به آدرس؛  خیابان دروس، خیابان کماسایی، پلاک 34 میزبان علاقه مندان است.

  گالری امکان نمایشگاه انفرادی عکس مریم جوادی با عنوان «بیشتر، بیشتر است» از 18 تیرماه افتتاح می‌شود. علاقه مندان می‌توانند تا 29 تیرماه به گالری امکان واقع در  میدان هفت‌تیر، کوچه آقامحمدی، پلاک 77 مراجعه کنند.

  گالری 7 ثمر نمایشگاه انفرادی نقاشی شهرزاد میرزاحسابی از 18 تا 23 تیرماه برگزار می‌شود. این نمایشگاه در گالری7 ثمر به آدرس؛  خیابان مطهری، خیابان کوه نور، کوچه پنجم، شماره 8 میزبان علاقه مندان است.

  نگارخانه آرته نمایشگاه انفرادی عکاسی پروانه کامیابی نیا با عنوان «دانه‌های شن» به نمایش در می‌آید. این نمایشگاه از 18 تا 27 تیرماه در نگارخانه آرته واقع در  ونک، خیابان ملاصدرا، بزرگراه کردستان جنوب، شیراز جنوبی، پایین‌تر از همت، بلوار علی خانی، 20 متری گلستان، 12 متری دوم، پلاک 3 برگزار می‌شود.

  گالری پلترفم 28 نمایشگاه مروری بر آثار طراحان با عنوان «خانه پوشیدنی» از جمعه 18 تیرماه افتتاح می‌شود. علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه تا اول مرداد می‌توانند به آدرس؛  خیابان انقلاب، دروازه دولت، خیابان خاقانی، پلاک28 مراجعه کنند. گالری نگر نمایشگاه انفرادی نقاشی سحر اسماعیل تهرانی با عنوان «درخت» به نمایش در می‌آید. این نمایشگاه از 18 تا 29 تیرماه در گالری نگر واقع در  قیطریه، ضلع جنوبی پارک، خیابان روشنایی، کوچه دلارارم، پلاک 33، زنگ سوم برگزار می‌شود.

  گالری ایران شهر نمایشگاه انفرادی نقاشی_مجسمه_ چاپ دستی رضا بانگیز در گالری ایرانشهر به نمایش در می‌آید. علاقه مندان می‌توانند از جمعه هجدهم تا 29 تیرماه به آدرس؛  خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی) خیابان سپند پلاک 6٩ مراجعه کنند.

  برچسب ها
  مطالب مرتبط
  مطالب مرتبط بیشتر
  دکه مطبوعات
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ورزشی
  • نمایشگاه سنگ
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  • نمایشگاه ۲۷
  • ایران بیوتی
  آخرین بروزرسانی ۲ ماه پیش
  آرشیو