رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد بیان کرد

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در شهرکرد

عصر نمایشگاه- رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد گفت: نمایشگاه عفاف و حجاب در شهرکرد برپا می شود .

برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب در شهرکرد
نسخه قابل چاپ
شنبه ۱۹ تير ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری«عصر نمایشگاه » به نقل از خبرانلاین ، فرانک کبیری  افزود  : جلسه ویژه هماهنگی برنامه های هفته عفاف و حجاب با حضور فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شهرکرد، بسیج هنرمندان استان ،دو تن از نمایندگان انتشارات و اعضای پایگاه بسیج خواهران در محل مجتمع فرهنگی و هنری مهر شهرکرد در خصوص بر پایی نمایشگاه عفاف و حجاب تشکیل شد

  کبیری دبیر شورای فرهنگ عمومی شهرستان شهرکرد اظهار کرد : در چند روز آینده این نمایشگاه که در بخش های مختلف شامل :نمایشگاه کتاب با موضوع عفاف و حجاب همچنین کتاب کودک و نوجوان با موضوع مذهبی و بر پایی نمایشگاه با عنوان آسیب های اجتماعی ماهواره همچنین برنامه هایی با حضور هنرمندان در قالب محافل ادبی و عصر شعر با موضوع عفاف و حجاب در شهرکرد برگزار می شود ودر طول برگزاری نمایشگاه به افرادی که در محافل ادبی شرکت نموده و بهترین شعر و یا قطعه ادبی با موضوع مربوطه را ارائه نمایند جوائزی اهدا می شود.

  وی ترویج و نهادینه‌کردن فرهنگ حجاب و عفاف را وظیفه‌ای عمومی خواند و افزود: ترویج حجاب و عفاف از طریق آموزش، اعمال تشویق برای تقویت حجاب در بین جوانان، تقویت فرهنگ غیرت، نظارت بیش از پیش بر رسانه‌ها، احیای امر به معروف و نهی از منکر و معرفی الگوهای تازه در پوشش از راهکارهای ترویج و تقویت حجاب و عفاف در جامعه است.

  وی به تشریح برنامه های در هفته عفاف و حجاب اشاره کرد و افزود: برپایی نمایشگاه عفاف و حجاب، مسابقه کتابخوانی، ایجاد وبلاگ نویسی با موضوع عفاف و حجاب، محور قرار دادن عفاف و حجاب در برنامه ها و ارسال پیامک در طول هفته و ... از جمله ی این برنامه هاست.

  کبیری خاطر نشان کرد: هفته عفاف و حجاب نامگذاری شده است و شورای فرهنگ عمومی‌کشور 21 تیر ماه سالروز قیام مردم مشهد علیه کشف حجاب را به عنوان روز عفاف و حجاب نامگذاری کرده است که اسامی روزهای این هفته به شرح زیر است:

  شنبه 19 تیرماه  عفاف و حجاب؛ میراث انبیاء الهی

  یکشنبه 20 تیرماه  عفاف و حجاب؛ سیره نبوی و سبک زندگی اسلامی ایرانی

  دوشنبه 21 تیرماه عفاف و حجاب؛هویت اسلامی، خودباوری

  سه شنبه 22 تیرماه عفاف و حجاب؛ بهداشت و سلامت روان، شادی و نشاط اجتماعی

  چهارشنبه 23 تیرماه  عفاف و حجاب؛ امنیت اجتماعی احترام به قانون و حقوق شهروندی

  پنجشنبه 24 تیرماه ٩٥ عفاف و حجاب؛ اقتصاد مقاومتی، تولید و مصرف داخلی

  جمعه 25 تیرماه٩٥ حیا، عفت و غیرت؛ حافظ حریم خانواده

  برچسب ها
  دکه مطبوعات
  • شماره ۳۱ ماهنامه
  • ماشین
  • مبلمان
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • ماهنامه
  • نمایشگاه ۲۶
  • نمایشگاه ۲۳
  • نمایشگاه ۲۲
  آخرین بروزرسانی ۲۰ روز پیش
  آرشیو
  آخرین اخبار

  دانلود با کیفیت