نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ هفته آینده برگزار می شود

عصر نمایشگاه- نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱با بخش های مختلف در راستای گردآوری و عرضه نوآوری با حضور سرمایه گذاران و استارت آپ ها از ۲۸ تا ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

نمایشگاه اینوتکس ۲۰۲۱ هفته آینده برگزار می شود
نسخه قابل چاپ
سه شنبه ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از مهر، دهمین دوره نمایشگاه بین المللی نوآوری و فناوری (INOTEX 2021) با رویدادها و بخش های جانبی متنوعی از تاریخ 28 لغایت 31 اردیبهشت ماه جاری در فضایی باز واقع در پارک فناوری پردیس و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار خواهد شد.

  در این دوره از نمایشگاه، بیش از 300 استارت آپ، شرکت فناور و دانش بنیان، شتابدهنده و مرکز نوآوری، مرکز رشد و پارک فناوری و... به ارائه جدیدترین محصولات و خدمات فناورانه خود به بیش از 20.000 نفر بازدید کننده حضوری و آنلاین خواهند پرداخت.

  اینوتکس صرفا یک نمایشگاه نیست؛ بلکه هر ساله به منظور توسعه مشارکت و همکاری های فناورانه، تشویق جوانان به کارآفرینی و نیز فرهنگ سازی سرمایه گذاری در حوزه های نوآورانه، رویدادها و بخش های جانبی متعددی در کنار این نمایشگاه برگزار می شود که پتانسیل محتوایی بسیار خوبی را برای عموم جامعه در بر دارد.

  برخی از این بخش های جانبی و رویدادها به شرح زیر است؛

  استیج عمومی اینوتکس؛

  بیش از 30 ساعت سخنرانی، پنل و گفتگو با موضوع فرهنگ سازی کارآفرینی و ایجاد امید و انگیزه در جوانان با معرفی نمونه های موفق در استیج عمومی اینوتکس برگزار می شود.

  استیج تخصصی اینوتکس (ایستگاه آینده)؛

  بیش از 30 ساعت محتوا شامل سخنرانی و پنل با موضوع بررسی مهم ترین روندهای نوآوری در دنیا شامل پنج حوزه کلان داده ها، ظهور NBIC، اینترنت اشیاء، رایانش ابری و هوش مصنوعی در این بخش خواهد بود.

  اینوتکس پیچ؛

  رقابت های استارت آپی که در 6 استان مختلف کشور برگزار شده و فینال این رقابت ها همزمان با رویداد اینوتکس و در مواجهه با سرمایه گذاران در بخش اینوتکس پیچ برگزار می شود.

  کافه سرمایه اینوتکس؛

  مجموعه جلسات سرمایه گذاری بین استارت آپ ها و سرمایه گذاران در کافه سرمایه برگزار می شود.

  اینوجوان؛

  برگزاری کارگاه های تفکر خلاق و حل مسئله برای نوجوانان همراه با بازی و سرگرمی‌در بخش اینوجوان است.

  تجربه فناوری؛

  امکان لمس و آشنایی نزدیک مردم با جدیدترین فناوری های تولید شده توسط شرکت های دانش بنیان و کار کردن با آنها در این بخش خواهد بود.

  زمان افتتاحیه نمایشگاه اینوتکس سه شنبه 28 اردیبهشت ماه خواهد بود.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    آخرین بروزرسانی ۱۱ روز پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت