آغاز به کار نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۱ از امروز

عصر نمایشگاه- نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۱ در ۲۱ زون تخصصی و در چهار بخش اصلی از ساعت ۱۵ امروز دوشنبه، ۱۷ آبان ماه آغاز به کار می‌کند.

آغاز به کار نمایشگاه رینوتکس ۲۰۲۱ از امروز
نسخه قابل چاپ
دوشنبه ۱۷ آبان ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۲:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، سعید غریب خواجه با اشاره به آغاز برگزاری نهمین دوره نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی(RINOTEX 2021) گفت: این نمایشگاه از امروز دوشنبه 17 آبان ماه آغاز می‌شود و تا جمعه 21 آبان ماه در محل نمایشگاه بین المللی تبریز ادامه خواهد داشت.

  وی ادامه داد: بیش از 1241 طرح در این دوره از نمایشگاه ثبت نام کردند و از این تعداد 731 طرح در این نمایشگاه در معرض دید بازدیدگنندگان قرار خواهد گرفت.

  غریب خواجه برگزاری بیش از 60 رویداد جانبی در حوزه‌های نوآوری و فناوری زمینه‌های کشاورزی، آب، اقتصاد دانش بنیان، محیط زیست، مد، پوشاک و چرم را از ویژگی‌های این نمایشگاه نام برد و یادآور شد: دو فضا در این نمایشگاه تحت عنوان "استیج" پیش بینی شده است و در برگزاری این رویداد بیش از 24 موسسه استانی و خارج استانی در رویداد امسال حاضر هستند.

  دبیر منطقه ویژه علم و فناوری ربع رشیدی تبریز ارائه سخنرانی از سوی کارآفرینان موفق را از دیگر بخش‌های رینوتکس 2021 تبریز عنوان کرد و یادآور شد: این افراد از فناوران موفق هستند که در دوره‌های این رویداد حضور داشتند و در بخش "موفقان دوره‌های قبل" نهمین دوره رینوتکس سخنرانی خواهند کرد.

  وی اضافه کرد: در این دوره از نمایشگاه رویداد بین المللی در حوزه نوآوری و فناوری سلامت برگزار می‌کنیم و در این دوره میزبان مهمانی از دانشگاه‌های کشورهای ترکیه، سوئد، آذربایجان و بنگلادش هستیم که به صورت مجازی و حضوری در رویدادهای این نمایشگاه حضور دارند.

  غریب، تجاری سازی فناوری‌ها را از دیگر رویکردهای رینوتکس 2021 عنوان کرد و ادامه داد: صندوق پژوهش و نوآوری و صندوق ارس حضور دارند و در هر دوره از این رویداد قراردادهای تجاری سازی میان صنعت با فناوران منعقد خواهد شد.

  رئیس ستاد اجرایی نمایشگاه رینوتکس 2021 خاطر نشان کرد: در سال‌های گذشته بیش از 400 هزار میلیارد تومان قرارداد تجاری سازی در حوزه‌های مختلف صنعتی چون خودروسازی منعقد شده است و پیش بینی می‌شود که امسال قراردادهای تجاری سازی خوبی منعقد خواهد شد.

  به گزارش ایسنا، نمایشگاه رینوتکس 2021 امسال در 21 زون تخصصی و در چهار بخش شامل "ایده‌های فناورانه"، "توسعه و تجاری سازی فناوری"، "فروش محصولات فناورانه و دانش بنیان" و "نیازمندی‌های فناورانه" از ساعت 15 امروز دوشنبه 17 آبان ماه به شکل حضوری – مجازی برگزار می‌شود.

  نمایشگاه نوآوری و فناوری "ربع رشیدی" در راستای بهبود فضای کسب و کار دانش بنیان و با رویکرد توسعه و تجاری سازی فناوری است و از سال 1384 با نام "نمایشگاه و جشنواره نوآوری و فناوری ربع رشیدی" تحت عنوان نمایشگاه فناوری‌های پیشرفته ایران Hi-tech با حضور 159 طرح فناورانه برگزار شد.

  دومین نمایشگاه با عنوان نمایشگاه فناوری نو و پیشرفته ایران پس از یک وقفه 9 ساله در سال 1393 با حضور تقریبی حدود 600 طرح فناورانه شروع به کار کرد و سومین دوره آن در سال 1394 برگزار شد که طی آن بیش از 970 طرح فناورانه (70 طرح خارج استانی) در معرض دید بازدیدکنندگان قرار گرفت.

  از پنجمین دوره این رویداد در سال 1396، این نمایشگاه به نام به نمایشگاه نوآوری و فناوری ربع رشیدی – رینوتکس (RINOTEX 2017) تغییر نام داد.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۲ سال پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت