نمایشگاه صنعت نفت خوزستان آغاز به کار کرد

عصر نمایشگاه- با حضور استاندار خوزستان نمایشگاه تخصصی صنعت نفت خوزستان در اهواز آغاز به کار کرد.

نمایشگاه صنعت نفت خوزستان آغاز به کار کرد
نسخه قابل چاپ
يکشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۲:۵۵:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از ایسنا، با حضور صادق خلیلیان امروز، 17 بهمن ماه نمایشگاه تخصصی صنعت نفت و حفاری خوزستان در سال 1400، در اهواز گشایش یافت.

  این نمایشگاه با سیاست‌گذاری و حمایت شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت نفت و گاز اروندان و شرکت مهندسی و توسعه نفت برگزار شده و پذیرای 210 شرکت و سازنده داخلی شامل سازندگان قطعات و تجهیزات صنعت نفت، پیمانکاران مگاپروژه‌های نفتی، شرکت‌های دانش‌بنیان فعال در پارک‌های علم و فناوری و مراکز رشد دانشگاه‌ها است.

  از میان پنل‌ها و سمینارهای جنبی نمایشگاه صنعت نفت اهواز که ارائه آن‌ها در چهار روز برگزاری نمایشگاه برنامه‌ریزی شده می‌توان به پنل توسعه درون زای سبز، معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در طرح بزرگ محیط زیستی جمع آوری گازهای همراه مناطق نفتخیز جنوب و غرب کارون و سمینار آشنایی با استاندارد ساخت کالای غیر اصلی در نخستین روز از برگزاری نمایشگاه اشاره کرد.

  پنل‌ نظام مدیریت یکپارچه دارایی‌های فیزیکی، صنعت نفت دانش بنیان، حمایت از توسعه ساخت داخل با توسعه همکاری‌های فناورانه و ایجاد شبکه فناور، بررسی فرصت‌ها و چالش‌های استفاده از ظرفیت قانونی حمایت از تولید بار اول و نحوه حمایت معاونت علمی و فناوری رییس جمهوری از شرکت‌های دانش بنیان و سمینار آینده پژوهشی در صنایع نفت و گاز از جمله برنامه‌های دومین روز از برگزاری نمایشگاه است.

  در سومین و چهارمین روز از برگزاری نمایشگاه نیز 4 پنل با عناوین رویکرد برون سپاری نفت و گاز در راستای صیانت از تولید ملی، فناوری‌های چاه محور، اقدامات، نیازها و فرصت‌های قراردادی، چالش‌های ژئومکانیک و استفاده بهینه در برنامه‌ریزی حفاری و پنل چالش‌های ارتباط صنعت نفت و دانشگاه و 2 سمینار با عنوان‌های معرفی زنجیره ارزش صنعت نفت و گاز با رویکرد شناسایی حلقه‌های مفقوده و سمینار معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در زمینه ارتقا و بهینه‌سازی ماشین آلات فرآیندی مناطق نفتخیز، برگزار می‌شود.

  همچنین در حاشیه برگزاری این نمایشگاه از برخی از اقلام حفاری، اقلام یدکی توربین گازی سولار ساترن و برخی اقلام یدکی ابزار دقیق رونمایی خواهد شد.

  این نمایشگاه تا 20 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برپا است و علاقه‌مندان می‌توانند همه‌روزه از ساعت ٩ صبح تا ١٧ بعدازظهر از این نمایشگاه بازدید کنند.

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    • نمایشگاه ۲۶
    • نمایشگاه ۲۳
    آخرین بروزرسانی ۳ سال پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت