فردا؛ آغاز به کار نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران

عصر نمایشگاه- بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی نساجی، ماشین آلات، مواد اولیه، منسوجات خانگی، ماشین‌های گلدوزی و محصولات نساجی روز یکشنبه ۲۳ مهر ماه با مشارکت شرکت‌های داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران گشایش می‌یابد.

فردا؛ آغاز به کار نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران
نسخه قابل چاپ
شنبه ۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۰:۳۷:۰۰

  به گزارش پایگاه خبری «عصر نمایشگاه» به نقل از صداوسیما، در این نمایشگاه 340 شرکت داخلی و خارجی گردهم می‌آیند و ضمن ارائه توانمندی‌های خود؛ زمینه‌های سرمایه گذاری، مبادلات تجاری و بازرگانی را فراهم می‌کنند و با یکدیگر به گفتگو و تبادل اطلاعات نوین این صنعت می‌پردازند.

  در بیست و نهمین نمایشگاه صنعت نساجی حدود 160 شرکت داخلی و 180 شرکت خارجی از 11 کشور آلمان، ایتالیا، تایوان، ازبکستان، تاجیکستان، کره جنوبی، ترکیه، هند، ژاپن، اسپانیا، و چین جدید‌ترین تولیدات و خدمات خود در حوزه صنعت نساجی را ارائه می‌کنند.

  حضور و استقبال کشور‌های خارجی از بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران IRANTEX به حدی بود که برخی کشور‌ها بصورت سالن اختصاصی در نمایشگاه حضور دارند که چین با یکصد شرکت، هند با 18 شرکت و ترکیه با 12 شرکت در نمایشگاه حضور دارند.

  در این نمایشگاه انواع تجهیزات، صنایع و خدمات مربوطه از جمله ماشین آلات نساجی، قطعات، چرخ خیاطی، ماشین‌های گلدوزی ودوخت و برش، انواع منسوجات خانگی شامل پتو، پارچه‌های رومبلی و پرده ای، روتختی، ملحفه و روبالشی، تشک خواب، حوله، رومیزی، ترمه، لوردراپه، پرده و لوازم و قطعات وابسته، پارچه، پوشاک، انواع نخ، الیاف، رنگ، مواد تعاونی و انواع مواد اولیه صنایع نساجی، انواع نخ و مواد اولیه نساجی، منسوجات خانگی از جمله پتو، پارچه رومبلی و پرده ای، روتختی، سرویس‌های آشپزخانه، حمام و دستشویی و انواع پارچه جهت تولید پوشاک عرضه و به نمایش گذاشته می‌شود.

  برگزاری 15 کارگاه علمی و دو همایش تخصصی با حضور متخصصان و استادان دانشگاه‌ها و همچنین برنامه ریزی برای بازدید چند هیئت تجاری و بازرگانی خارجی؛ برخی از برنامه‌های جانبی بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی ایران است.

  در نمایشگاه امسال؛ شرکت‌های دانش بنیان و همچنین مراکز علمی و تحقیقاتی حضور پررنگی دارند و دستاورد‌های خود را ارائه خواهند کرد.

  بیست و نهمین نمایشگاه بین المللی صنعت نساجی از 23 تا 26 مهرماه هر روز از ساعت 8 صبح تا 15 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آماده بازدید علاقمندان است.

   

  برچسب ها
  پورسعیدخلیلی
  پربازدیدترین های ۲ روز گذشته
   پربازدیدترین های هفته
    دکه مطبوعات
    • نمایشگاه پاییز ۱۴۰۲
    • نمایشگاه ۴۷
    • نمایشگاه ۴۶
    • شماره ۳۷
    • نمایشگاه
    • ماهنامه نمایشگاه
    • شماره ۳۱ ماهنامه
    • ماهنامه
    • ماهنامه
    آخرین بروزرسانی ۸ ماه پیش
    آرشیو
    آخرین اخبار

    دانلود با کیفیت